- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1744 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1744 Culés
1
Pozamiatał go
"Prof. Zimmermann, promotor Andrzeja Dudy: Wstyd mi, że mam takiego doktoranta"
Swoją drogą budować przez rok xagraniczny wizeeunek i spieprzyć wszystko jedną decyzją to trzeba być... .
https://www.rp.pl/prawo-karne/art38543741-prof-zimmermann-promotor-andrzeja-dudy-wstyd-mi-ze-mam-takiego-doktoranta
0
@Borneo Myślę, że akurat Dudzie wszystko jedno co on sobie o nim myśli
1
@Kgorecki2500 Może i tak, ale jednak moje pokolenie naprawdę ceniło promotorów, zarówno na magisterce, jak i doktoracie. To były realne autorytety, ktore nie tylko sprawdzały postępy nad pracami, ale z którymi po prostu duzo się rozmawiało o zyciu.
1
@Kgorecki2500 Może i opinią profesora sie nie przejmuje, ale jego decyzja odbila sie szerokim echem na świecie. A podobno Andrzej Duda po zakończeniu prezydentury coś tam planuje podziałać w europejskich strukturach. Z takim portfolio może być jednak ciężko. :P
0
@Kgorecki2500 to tylko słabo o nim świadczy ,uczył się i niego kilka lat.Pp takich decyzjach uczelnia powinba mu zabrać tytuł doktora.Przynosi wstyd uczelni.Z drugiej strona DUda jest tak podniecony jakby coś brał jest to jego emicjonalne zachowanie.Nie radzi sobie z tym.Spieprzył swoj wizerunek maksymalnie.
1
@Ojciec5tkidzieci i dobrze jeszcze tam wstyd będzie przynosił.
1
@Borneo Akurat szlifów i praktyki nabrał u innego doktoranta, na Nowogrodzkiej 86.A tamten wykładowca co powie to dla niego jest święte.Dla mnie ten duda to nr1 ale od końca.
1
@Cygan BRC no tak:)
0
@Borneo Już teraz to raczej Dyktator(anta) :)
0
@Cygan BRC hhe choć raczej jak panstwo z dykty;)