0

@Bagsik88 Niech robią transfery, tylko nie ma co się podpalać że zaraz się w pasują i będą grać jak z nut.Oby tak było bo zaraz la bamba będzie sprzedawać nowe nabytki jak nie wypalą.

0

@Bagsik88 Są, tylko taka pewność że oni wypalą to trochę za bardzo optymistyczne stwierdzenie.

0

@MOLESTA Oj kolego żebyś się tylko nie zdziwił, bo już klub zna przypadki tych co błyszczeli a u nas słabiutko jakoś.

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 To napisz coś na Messiego a zaraz towarzystwo fanboyów się zleci i nie będziesz się nudził.

0

@shahman Ale to są dzięcioły,po co oni tam stoją z tymi telefonami? No na debilizm nie ma leku niestety.

0

@Trojanek23 Dla nich Reprezentacja jest od dopinania budrzetu.Oni mają wywalone na Orzełka.

0

@Volk W tych czasach za ten rozbój roj killer miałby już po karierze.

4

@Krzysztof1987 Pracują z własnego wyboru.Nie muszą pracować w niedzielę jak nie chcą.Wystarczy powiedzieć pracodawcy że w żadną niedzielę nie pracujesz i po problemie.

2

@Comentateiro Chciałbym tutaj wyjaśnić kilka kwestii bo to mój ulubiony temat ale niedawno z bana wróciłem i jeszcze sobie spokojnie posiedzę chociaż mnie korci. Tylko powiem że jestem mało tolerancyjny dla różnych środowisk więc byłoby ciepło. A tak sobie poczytam tylko:)pozdro dla moderacji:)

0

@ToWinaSedziego Wkurza to że kopacze mówią i zarzekają się że nigdzie nie odchodzą, zostają I nic się nie zmienia a za tydzień cyk już kupiony do innego klubu. Makembe jest przykładem. Czy nie warto szczerze powiedzieć, proszę wszystkich o cierpliwość i niedługo wszystko się wyjaśni koniec. Czy to takie trudne?

0

@Ojciec5tkidzieci No jak co miesiąc 2,5 koła z 500+ wpływa to co tu się nie zabawić.Ja nie przepadam za wytatuowanymi lanserkami.

0

@thorin Co? nic, każdy popłynie w swoją stronę.

7

@Borneo No niestety ale sami się pisali na tą podróż mimo ostrzeżeń specjalistów

2

@zodiak_10 A zdradziła go z 5+, oj niegrzeczna była Anastejźja

0

@esem91 A ja uważam że powinni jeszcze dopłacać za to że mogą reprezentować ten kraj.Oczywiście nie do pzpn tylko na szkółki albo cele charytatywne

3

@Kengo Tak, wczorajszy mecz tej pato reprezentacji.

2

@Nazio87 To jest przestępca nr1 a nie obywatel nr1.Prawdziwy Prezydent nie łamie Konstytucji. On powinien być sądzony w Trybunale natychmiastowo bo zrobił to kilkukrotnie.To jest dramat

1

Uważam że wczoraj późnym wieczorem Reprezentacja Polski w piłce kopanej umarła,tylko Orła Białego szkoda który musiał tyle znieść a to zapewne nie koniec. Uczcijmy minutą cieszy tą tragedię.

0

@Herato Dutki kolego dutki się liczą

1

@Danny Gaucho To nie poświęcenie, to duma:)

1

@Bocheno1 :) :) :) dobrze, pozytywny przekaz leci.

0

@gruchaxd7 Ja zawsze po ich porażce śpię lepiej niż zwykle, bo jak tu się nie cieszyć skoro taka Mołdawia ich wyjaśnia:)

1

Uwierzcie mi że nawet gdybym dostał bilet za darmo na mecz tych patałachów w loży dla vipów to z szacunku do siebie bym nie skorzystał, naprawdę.

1

@DaPidejpi Ja to już wcześniej mówiłem że oni mają wyjebane na jakieś tam punkty. Ma się zgadzać na koncie i zabezpieczenie bytu dla pokoleń i biba non stop.Bo tylko kasa się liczy dla nich zapamiętajcie.

0

@seba444 Zapewne to była jedna z najważniejszych decyzji w twoim życiu.Ja ją podjęłem już dawno i nie żałuję.

0

Ooo bogowie futbolu, gwiazdeczki, kopacze wszechczasów, coś nie poszło wczoraj? Widać że gwiazdorzenie i dzierżenie wielkiej sławy wychodzi I'm najlepiej.Ale to już nie pierwszy i nie ostatni raz.

2

@Bocheno1 Frajerami? To kim muszą być ci wszyscy co płacą za bilety przez co nabijają kasę dla PZPN i tych kopaczy? Naiwniakami i idiotami.Już lata temu powinni kibice przestać chodzić na ten cyrk w ramach protestu za brak jakiegokolwiek zaangażowania i zmiany na lepsze.A oni jeżdżą jak te osły a potem płacz że polegli.Kopacze prywatnie mają wyjebane na wyniki w reprezentacji tyle Wam powiem. Ma się zgadzać na koncie a naiwni niech dalej w nich wierzą.

0

Komentarz usunięty

0

Panie Borek, niemożliwe nie istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?