0

@chavez Masz puchar króla? To siedź cicho.Zapomnij że ten sezon będzie lepszy od tamtego.

0

@bartekvisca Tak ale o business chodzi.Arabusy będą się bawić jak w piaskownicy, wszystkie zabawki pozabierają i to dla PL z czasem wcale nie musi być okej.

0

Mam wrażenie że zanim Angole się obudzą to połowa PL będzie należała do Arabów. Tam jest grubszy plan.

1

@Janas11224 Ten film Księżula z niemców był przekozak. Te kebsy co testowali to bym wszamał sobie teraz łooo

0

@against_modern_football No właśnie, ale większość tutaj płakała miesiąc za nim. Kasa dla niego jest najważniejsza i to trzeba jasno powiedzieć.

0

@kejdzi Wiesz jak to w końcu jest? Jest tak że Messi nigdy nie miał zamiaru do nas wracać, tylko to media same napompowały temat a połowa rambli to łyknęła.Rozmowy pewnie jakieś tam były z Xavim ale decyzję o Miami on już dawno podją.

1

@Messibestplayerintheworld Jak będziesz chciał na rekinach pojeździć to zapraszam do Hurgady, to tylko kawałek, a i jakieś foty ewentualnie filmik wrzuć:) czekamy i pozdrawiamy.

1

@DaPidejpi A ja ten wniosek odrzucam. Dawaj więcej:)

0

@pikass14 Ciągnij z obecnego który masz 3/4m dalej.To bez różnicy, po co kombinować jeżeli po podłączeniu możesz o nim zapomnić.

0

@Rust_Cohle Cygan nie śpi, cygan myśli;)

0

@MesQueUnClub96 Ja jak chcę odpocząć od tej karuzeli to pracuję na bana co mi łatwo przychodzi.A byłem bliski jak ten płacz o Messiego się zaczą i już nie mogłem w kółko tego czytać.Ale jakoś przetrwałem ten lament funboyów.

4

@Esteban_ Nie dość że zasłużył na wygraną bo miał świetny sezon to jeszcze jest za co balować.Pięknie,żyć nie umierać.

0

@tomek8756 No to teraz czas odpowiedzieć za swoje grzechy panie bunga. Tam w kotle już miejsce jest zrobione na wieczną imprezę. Enjoy

0

@Volk I unikalny cwaniak i lanser poza ringiem. Nigdy go nie lubiłem za jego pajacowanie, brak kultury i skromności.

0

@bari_94 To był prawdziwy M.I.X

1

@WisniaKala (*) (*) (*)

2

@betonito Za jedną LM tyle kasy utopić to mało opłacalne nawet dla nich.City budowane za miliardy ale chociaż z głową a p$g? Następne 5 lat będą topić zanim do półfinału dojdą.

1

@michal26 No podejście to ma nie ziemskie

1

@Sulimo Oooo koleszko trafne spostszerzenie, już lecę:)

1

@kamyk_23 Ja 2-0 dla Pepa

1

@Sau_Ron W Białymstoku sucho jak pieprz.Trawa na posesji to bez podlewania byłaby popiołem.Już nie pamiętam kiedy padało.

1

Nasz PZPN z prezesem Lato+beton mógłby buty czyścić tym esesmanom z LL. Tutaj to dopiero jest Armageddon.

1

@AFA90 He no tak racja, według mnie na wygranie finału składa się wiele rzeczy.Przedewszystkim to dyspozycja dnia,potem wiara w siłę drużyny, nastawienie i pomysł na grę.Wszystko a City może być bliższe tym opcjom i raczej jest faworytem.No będzie ciekawie.A czego jestem pewien? Dominacji City co nie musi przełożyć się na gole.

0

@AFA90 Naprawdę spodziewałem się że napiszesz coś nowego, czego nikt nie mógłby się domyślić.O tym raczej każdy wie że przeważnie tak wyglądają finały.Ale tu jest kwestia pewności we własne umiejętności i siłę zespołu.Myślę że w tym przypadku zespół który podejdzie z większą wiarą i pewnością wygra.

0

@koksik2700 Anioł, dziewica bez skazy w najczystrzej postaci.

0

@DawidekFCB Nudne? Człowieku od dwóch tygodni tu jest wysyp funboyów że nie szło tego badziewia czytać.Dopiero jak już dali njusa że do majami poszedł to większa część pochowała się do dziur.I pieprzą że u śmietankowych płaczą a tu lamentu o Messiego końca nie było.I prawidłowo zrobił bo do tej samej rzeki dwa razy się nie włazi.

1

@wasacz Iga za mocna jest a jak widzi z kim w finale trzeba zagrać to będzie jeszcze mocniejsza.

0

Ta Aryna to taka typowa Karyna:) Tam już sołtys białorusi czeka na ciebie! dasfidanja.

0

@DarekFCBnaZawsze Tak właśnie będzie dopóki funboye Messiego będą oblegać te forum.Już czytać się nie da tych ich spekulacji.

0

@BoRoWieC On se pogra na niezłym poziomie z dwa lata, my się od niego znów uzależnimy a po odejściu będziemy w jeszcze większej dupie niż byliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?