Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Lepiej nie będę się wypowiadał na temat tego delikwenta bo prezydentem moim to on nie jest. Wstyd mi za gościa który tyle razy łamał Konstytucję bez konsekwencji na razie.
0
@Arys Czy ty myślisz że ktoś w te wypociny uwierzy? Gówniaki naśmiewały się ze starszej kobiety? Bzdura! Nie wierzę,no i te ucho też do mnie nie przemawia.Jednak za mało tu naiwniaków aby to łykali.
1
@gumaz A co ci z takiej, co za chwilę jej pod ogon wjeżdżasz i wiesz że była robiona wiele razy przed Tobą? Bierz ładną i popracuj nad nią:)
0
@DLFCB Jak zobaczył wcześniej siebie bez make upu to się wystraszyła i postanowiła coś z tym zrobić.
0
@karolup Guardiola tu wróci tak jak Messi tu wrócił, czyli nie łudź się.
0
@4drian0 A ile miałeś lat jak chodziłeś 5?
1
@Gogonatra Na pewno Tobie nie polecam Grotto jakoś tak na ul ruskiej.Chciałem coś zjeść z kumplem to już w wejściu wiedziałem że to nie dobry pomysł.Ale kumpel był tak głodny że zamówił mielonego z ziemniakami i coleslaw.To co mu podano to koza by zwymiotowała.Byłem we Wrocławiu przejazdem ale takiego czegoś to ja jeszcze nie nie widziałem.Żarcie z przed 2 tygodni chyba.Nie polecam autentycznie.Wogóle to kierowcy uberów to same pakistany, a ukr to chyba co drugi.Spodziewałem się czegoś innego po Wrocławiu
1
@Arkon To ja wam japy pozamykam Dire Straits - Your latest trick, Brothers in arms,You and your friends. Pink Floyd-Coming back to life, Learning to fly,no i Kansas-Dust in the wind. I tak można wymieniać.
0
@Bocheno1 A wyobrażasz sobie te piękności bez make up. To tragedia na wybiegu by była.Co jedna to większy czort.
0
@jacobFCB Zgadzam się ale dodam jeszcze od siebie Dire straits
5
@MichuZ44 Para gejów czy lesbijek to żadna rodzina,to możesz sobie wciskać ludziom naiwnym.Zawsze od dziejów Świata rodzina to chłopak i dziewczyna i niech tak pozostanie.
0
No to chciałbym wiedzieć z tej białej księgi ile to nas pisowskie złodzieje zadłurzyli,bo ile nakradli to będzie ciężko się dokopać za 8 lat rządów.
1
@Tomo1989 To jest niepokojące że są jeszcze tacy ludzie którzy popierają macierewicza. Jakim trzeba być imbecylem żeby oddać na niego swój głos?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tym bardziej że po lewicy to już tylko nazwa została która kojarzy się z komuną SLD. A ich poglądy są bardziej prawicowe niż lewicowe. Ale smród się ciągnie po przodkach.
1
@pozor Przecież to jest pewne że za dwa lata to tego łamacza Konstytucji zastąpi Trzaskowski. Jako Prezydent Wawy jest OK a i koalicjia rządząca się zabezpieczy.
3
@Bobo25 To jak taki zakochany to już niedługo mam nadzieję że będziesz im mógł wysłać paczki z konserwami do pierdla.
0
@Tasde Obojętnie czy on będzie grzeczny czy nie to ma być rozliczony z przestępstwa łamania Konstytucji od razu po kadencji.To nie może tak sobie być zamiecione i zapomniane. Ja osobiście nigdy mu tego nie zapomnę.
1
Coś czuję że pisiory ze swoim łamaczem Konstytucji długopisem pisowskim coś jeszcze odwalą.Po nich można się wszystkiego spodziewać
1
Ależ cholecka z tvpis to zakłamane i fałszywe suczydło.Ten gniot powinien być usunięty razem z tym pisowskim dziennikarzyną z info. Tacy nigdy nie powinni już być dziennikarzami.Oni są do usunięcia natychmiastowo.
1
@gumaz Wolę nawet gazetą się podcierać, niż w gnoju zwanym polityką się babrać.
9
To jest jedyny dzień na 4 lata kiedy możemy poczuć jak się żyje w miarę normalnym kraju. Ale proszę się nie podniecać bo od poniedziałku wrócimy do codziennego bagna zwanym polityką.
1
@John_Doe TVN pewnie nie ale tvpis już tak
1
@Johnnie_Walker Ja odnoszę wrażenie że pis to nie jest już partia prawicowa, to jacyś radykałowie i im bliżej do poglądów lewicowych niż prawicowych.A znów lewica jest bardziej prawicowa i proeuropejska niż bliższa wschodowi jak to było w czasach pokomunistycznych 90'.Co to się stało się? Też odnosicie takie wrażenie?
0
@DLFCB To taki typowy bolec.Zajebisty ma ten tattoo :)
7
@ranger3120 Zapamiętajcie, dla wyznawców pisu najważniejsze są 14stki i 15stki.Seniory patrzą tylko swojej dupy a przyszłość młodych i tych którzy są jebani coraz większymi podatkami bo muszą na nich napiepszać to już ich nie obchodzi. Mają wywalone bo i tak im już bliżej do grobowej dechy.To jest myślenie seniorów niestety.
1
@michal26 A największymi głąbami jesteście wy i reszta wam podobnych co oglądają ten ściek i nabijają im kabzę.Właśnie te patojutubery czerpią zyski z naiwnie idiotycznej młodzieży.
4
@Tomo1989 To odpowiedz sobie na pytanie kto za te parszywe czasy odpowiada. Nie natura, nie zwierzę a człowiek i tylko człowiek.W tych czasach ludzie są tak głupi i naiwni a w niektórych przypadkach debilni.Wystarczy spojrzeć co media społecznościowe robią z ludzi a przedewszystkim młodzież. Tik srok i ju tub jest przykładem tego jakie idiotyczne filmiki tam są wrzucane. Niestety ale sami jesteśmy sobie temu winni. Wojny to już Inna para kaloszy.
1
@Barca1922 Tak są, bo seniory mają już tak wyprane mózgi że choćby pisiory z rydzykiem do piekła ich prowadzili to oni pójdą za nimi.Naiwność i idiotyzm emerytów przekroczył wszystkie granice.
3
@Jakchcesz Ja bym powiedział że mniej niż milion, to by zrobiło lepsze wrażenie
0
@escarabajo Już teraz to ten list żelazny może wsadzić sobie w cztery litery bo jest nie ważny.Już jest wzięty za piz... ę i z Emiratów go przetransportują pod nasz mam nadzieję uczciwy sąd. Jeszcze oby Ziobro zmienił status na morderstwo i ten zapiździały delikwent z mara szybko nie wyjdzie.