Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@QQL5 Jeden z mądrzejszych wpisów na tej stronie.Bo na co dzień niestety o tym nie myślimy, chociaż zdarzało mi się.Bravo!
0
@Janas11224 Hochland to nawet gdyby ten koper na głowie ogolił to I tak nie wygra ZP z Leo.
0
@paweldunajecfcb To się ciesz że nie miałeś okazji bo Robercik jedną szczelił ale to za mało. A brukowce już piszą że się odblokował.
1
@Rust_Cohle Tu już nie chodzi o porażkę a o styl i niemoc z jaką gramy od dłuższego czasu.Optymistycznie to nie wygląda niestety na przyszłość. Ta gra nie przekonuje,jest bardzo wolna i mozolna bez pomysłu, bo jak uda się wygrać jedną bramką to jest sukces.Oni już nawet ze słabeuszami ledwo mogą coś ustrzelić.Po Lewym to już tylko nazwisko zostało.
1
@malicinho Ja już kurwa nie wyrabiam jak czytam takie wypociny:)Sami znawcy co?
0
@kakusus Co tu komentować chłopcze jak ręce opadają.Widzę że na Rambli to coraz więcej trenerów i fachowców.
2
Komentarz usunięty
0
@pioz123 To ty jeszcze zakonnic nie znasz.
2
@Miszak Ale tu przecież tym dzieciakom sezonowym nie przetłumaczysz.Bo oni chcą Messiego a nie myślą że wcale lepiej nie musi z nim być.Ta historia z Leo już powinna być zakończone bezpowrotnie i bez względu jakie mamy wyniki. Trzeba budować drużynę bez niego i dawać szansę młodym z la Masi.
0
@sintesox No to jak przyjdzie to z czasem się przekonasz czy warto było wracać do messipedencia.Ściągać Messiego tylko po to aby znowu zależało wszystko od niego na boisku,ustawienie pod niego, szatnia pod niego, klub pod niego. A po dwóch sezonach Messi emerytura a my w dupie na 10 lat
2
@Poro6niec Za takie żarcie to zdychać nie chce.
2
@DonCarletto To będzie smutno:)
2
Już widzę euforię i jak szampany strzelają na Rambli w przypadku odpadnięcia śmietankowych z City.Ale będzie radocha co? Wtedy ten majster LL będzie smakował wyśmienicie :)
3
@ChampionLW Mów o sobie bo nie wszystkich to interesuje.
1
@messi33 Żadnego! Wszystkich frankowych do jednego wora, bez wyjątków.
1
@HighestInTheRoom Bo ameby tym się wyróżniają.Jak nałożą coś trendy to maślą że są cool, lepsi od innych i wogóle oh ah. A dla normalnie myślącego człowieka który nie ma kompleksów wyższości tego typu ludzie są godni pożałowania i po prostu drętwi.A potem taki kopacz od siedmiu boleści dziwi się że jest hejtowany.
3
@clyde Bardzo współczuję koleżance, i oby wyszła z tego i była silna. Zdrówka życzę
0
@Xxxbarca4ever w radio program1 to non stop te brednie puszczają
1
@mrboom Zgadzam się i mam podobne odczucia.
1
@LM10GOAT Niech Katalonia w końcu odłączy się od Hiszpanii i funkcjonuje jako oddzielne państwo bo mają ku temu możliwości jako najbogatszy region.
0
@mrboom Akurat wczoraj zagrał 90 min i nie może narzekać na brak minut.Jeżeli chodzi o skuteczność to ma braki jak większość drużyny.Ale zaangażowania i gry ofensywnej to nie można mu odmówić. Ja go lubię i jestem za dawaniem mu jak najwięcej szans na grę.
0
@Oskar00 Niestety jego łypa do szatni nie wlezie.
17
@IronSanHybrid Ten świat już do normalności nie wróci.Gdzie to coś się rodzi i co to ma w głowie przedewszystkim to ja nie mam pytań.
0
@SeWo77 Przecież ten cały Zawisza już teraz powinien być wzięty za tą wąsatą piz.. ę do pierdla na 3 miechy do sprawy żeby nie mataczył.A sąd z piątaka do odsiatki plus 100k odszkodowania dla połamanej pani przysądzić to by go to może usadziło. Gdzie Ziobro pytam?Halo Zbyszku jesteś tam?
0
Oglądam superwizjer o Zawiszy, kurwa w jakim kraju my żyjemy?
2
@KrychaFCB Niech szybciej Elon montuje tą rakietę na marsa, ja już jestem spakowany i wypierdalam z tego chorego świata.
0
Tu nam wszystkim się wydaje że rozmowy z Leo o powrocie toczą się od kąd brukowce pieją.A ja jestem przekonany że Xavi rozmawiał z Messim o powrocie od paru miesięcy.Z Lapkiem to kwestia mamony ale reszta ważniejsza to z Xavim.To moje zdanie.
0
@Colon Tak masz rację, tylko jedno się nie zgadza a wiesz co? Z czterech dotknięć dwa są magiczne bo padają po nich bramki.I tu jest zasadnicza różnica co odróżnia kopacza od geniusza.
0
@Faro A jak będzie dreptał tzn nie jest nic na rzeczy? :)
1
@dniel Bo to nie oryginał tylko zamiennik, przeczytaj w opisie.