- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1185 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1185 Culés
7
Z cyklu: “Pa jaka Polska zacofana a zachod to je dobry, ze łooooo!”
Wczoraj bylo Haloween jak wiecie. Mieszkam w Szkocji i powoli ale coraz szybciej przekonuje sie jak obecne bezstresowe wychowanie i coraz nizszy poziom nauczania wplywa na mlode pokolenie.
Otoz wczoraj w miescie Dundee w dzielnicy Kirkton, dzieciaki i mlodziez zamiast chodzic po cukierki, zaczely skakac po samochodach, podkladac fajerwerki pod nie i wzniecily ogien w kilkunastu miejscach. Nawet w Policje rzucali fajerwerkami. Szczerze to bardzo przypominalo to Sylwestra we Francji albo pokojowe marsze BLM, tylko ze na mniejsza skale.
Jesli tam bylby moj syn, uwierzcie mi, ze poszedlby do legii cudzoziemskiej.
W dodatku chcieli kluczyki od samochodu, koles im nie dal, to ucieli mu jezyk.
Kuwa co sie dzieje na tym swiecie?
Takze, jesli myslicie, iz Polska to poje kraj proponuje pomieszkac w innych jak chociazby USA slbo UK.
0
@El dominatore a co ty dopiero pierwszy dzień na wyspach? Przecież wybijanie szyb w autobusach to teraz ulubione zajęcie dzieciaków
0
@NaFazieHitman 12 lat i jakos nie zdazylo mi sie by jechac do przyjaciol bo 14 latkowie im samochod obskakuja.
2
@El dominatore Nic nowego, mieszkałem w Londynie 19 lat(naprawdę) pracowałem, żyłem a wyjechałem tam w 2001, takie bydło co tam się już rodzi, najczyściej czarni i rodowici anglicy zmutowani to ja jestem w naszym pięknym kraju szczęśliwy I tego nie muszę oglądać.Piszą sprejami w środku w autobusach jak jadą do szkoły albo wracają, demolują wszystko a kierowcą się śmieje bo nic nie może zrobić a policja stoi I patrzy aż bydło się znudzi tym. Bo przecież gówniarza nie dotkniesz bo pujdziesz siedzieć.Tragedia, doceniajmy nasz kraj.