La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

0

Podzielam zdanie komentatorów wczorajszego meczu - w dużym stopniu po prostu wygrało doświadczenie.
Druga sprawa to zamurowanie bramki przez rywala i brak pomysłu na rozegranie piłki, ślamazarne granie po obwodzie, do bólu przewidywalne, zakończone zazwyczaj niecelną wrzutką "na aferę".
Nie szkło skrzydłom (Dembele, Rafinha), a co chyba najważniejsze przy takim ustawieniu przeciwnika - zabrakło przyspieszenia w operowaniu piłką oraz wertykalnych podań penetrujących linie przeciwnika.
Generalnie zespół nie wyglądał świeżo, lekko, ani przebojowo (podejrzewam, że piłkarze jeszcze odczuwają trudy meczów reprezentacyjnych). Efekt - głupio stracona bramka wynikająca z braku komunikacji i krycia.
Trzeba się podnieść i dalej walczyć, ale i pamiętać, że ten zespół to wciąż "nowy twór", na dorobku...

0

@bady48 W punkt kolego, ale czy Xaviego będzie jeszcze stać na wykrzesanie czegoś więcej z nich to się okarze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?