Cyphre
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wieś
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"FCBarca92
Dobrze że Barça a nie ten Inter. Nie znoszę Interu i tyle. Nie mam do nich za grosz Respektu. "
a może powinieneś mieć troszkę szacunku?
i polecam więcej książek - znaczenie niektórych słów jeszcze Ci się widzę mylą. Ale spokojnie, to da się opanować
0
Bez sensu. Jeżeli liczy się ostatecznie słowo Guardioli, to czemu nie zapytać go przed rozpoczęciem negocjacji, by nie ryzykowac trudzenia się na darmo?
0
teraz wszyscy kwaczecie: Ibra zaczyna grać, Ibra będzie pożyteczny... poczytajcie swoje komentarze sprzed paru tygodni, żałosne dziamdziolenie
0
zapomniał dodać, że gdyby nie zagrał, Barcy ubyłoby z przychodu 200 tys ojro
0
ależ was banda głupków :)
0
Matko, co za dupowaty news
0
" Rafinaldo Moderacja
Wg mnie Ibra zostanie żeby stworzyć coś co będzie lepiej zapamiętane niż tridente Messi-Eto-Henry. Guardiola szykuje dream team z tridente Messi-Ibra-Villa. Kiedy oglądałem MŚ zastanawiałem się czemu Hiszpania nie zagrała swoim 4-4-2 tylko 4-3-3 jak Barça, z Villą na lewym skrzydle. Zauważcie, że póki był Torres to Villa grał na boku. Dopiero, kiedy Torres nie grał, VdB postanowił wystawić Davida. Moje przypuszczenie jest jedno - to David zaproponował del Bosque takie rozwiązanie, aby przygotować się do nowej pozycji i nowego systemu gry w klubie. Trochę szalona jak na test w trakcie MŚ. Ale to mi się najbardziej rzucało w oczy. "
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaahahhahaahahahhahahaahh
0
grać w drużynie Red Bull, siara
0
"barca881122 Moderacja
niech on lepiej zostanie w arsenalu...u nas jest nie potrzebny... potrzebny nam jest defensywny pomocnik taki jak mascherano, albo ofensywny Ozil;) "
zdecyduj się, albo ofenZywa (jak mawiają nasi komentatorzy i 'exsperci' w tv), albo defenZywa.
0
Man City tworzy ciekawą ekipę, poszaleje w tym sezonie
0
"gostek15 Moderacja
Na 40 mln mogą się nie zgodzić. Ale jeśli byśmy dali 45 mln a oni by odrzucili to znaczy, że im się w dupach poprzewracało. Bo dla mnie cena rynkowa Cesca to 45 mln.
aaaahahahahaah, ja nie mogę. Dla mnie cena rynkowa Cesca, to 43,4mln, ale 43,5mln mogłoby okazać się decydujące. Dorzuciłbym młynek do kawy i łyżeczkę
0
IceMan, znałem lepszych trenerów, niż Laporta
0
najmocniejsze wzmocnienie Barcy tego lata...
0
nienieneineienienienienienienieneineienienienienienienieneineienienienienienienieneineienienienienienienieneineienienienienie
durny zarząd, durny Guardiola, samobójstwo. Własne widzimisię pogrąża klub. początek końca
0
Tak, Mate jest ok, szczególnie Pajarito
0
a Mendy'ego nikt nie kupi, więc o czym tu gadać?
0
zama77, jesteś idiotą, czy tylko udajesz? To nie ja zacząłem się mądrzyć, jaki to jestem poprawny. Gdybyś trochę wysilił swoje szare komórki, to może byś to zauważył, tylko poczytaj całość.
0
ja Cule, hahahaha, ja wolę czasem się pomylić, niż pokazywać swoją ignorancję w każdym wpisie. Ale widzę, że się podciągnąłeś, starsza siostra pomogła?
0
a jak przeczytasz wpis, do którego się odniosłem ,to może zrozumiesz pewien sens. Oczywiście Twój kreatywny umysł jest w stanie to ogaranąć?
0
alan, pokaż swój wpis poloniście, jeśli już chodzisz do podstawówki, będzie dumny
0
Ja Cule, niektórych może drażnić brak przecinków w Twoich wpisach, to takie same błędy, jak każde inne, ty wielki polonisto
0
Mazi, możnaby też sprowadzić jakiegoś kreatywnego obrońco-pomocniko-napastnika, który dodatkowo zastępowałby VV w razie potrzeby, wtedy niepotrzebny byłby żaden inny piłkarz.....o, sorry, pogadać sobie można
0
a gdy sprzedawali nam Villę, to ich celem nie było wyjście z finansowych kłopotów?
0
Tak się nie postępuje z zawodnikami, wstyd dla klubu, jesli go sprzeda
0
"Ingla: To smutne, że Rosell robił zdjęcia z frakcjami chuliganów z Boixos Nois.
Rosell: Nie chcemy przemocy na stadioni"
to bardzo wyczerpująca temat wypowiedź
0
Ballack? hahahaha
0
Wiel nie zechce przyjść, by siedzieć na ławce, dobrze wie, że z Alvesem nie powalczy, transfer nierealny
0
"939 Moderacja
Kolejny artykuł z totalbarca.com który jest bardzo subiektywny i narzuca czytelnikowi poglądy. Każdy kibic sam powinien przemyśleć pewne sprawy, a nie powielać poglądy innych. "
haha:) od tego masz rozumek, żeby nie przyjmować tych poglądów.
haha, dobre
0
powiedziałbym, że w 100%
0
Nie, Silva, albo nikt