0

Armandi, chodzi o to, że Iniesta opuścił sporo meczów, a zapowiada się na kolejne, a i Xavi nie jest z żelaza. Dlatego potrzebny jest jeszcze jeden tzw. kreatywny pomocnik, choćby kosztem Keity, pomocnik, który pociągnie rozgrywanie piłki, kiedy na boisku brakuje Xaviego, lub Iniesty. Cesc nie byłby skazany na ławę, ten argument jest nieprzemyślany

0

Dzięki Kosmo. A pomyślał, kto dbał wtedy o tyły?

0

"Xavi zawsze był w czołówce a Ronaldinho wyróżniał się wtedy na tle każdego piłkarza, ale Deco czy Et'o nie przewyższał nigdy Xaviego." proszę o tłumaczenie

0

w Barcy trzeba odświeżyć nieco środek pola, Xavi z Iniestą nie dają rady wybiegać całego sezonu, a obawiam się, że Yaya może nie wytrzymać zbyt długo siedzenia na ławie, podczas gdy słabszy od niego małolat gania po boisku. Potrzebne są dwie, trzy nowe twarze, piłkarze z talentem, nie transfery typu Hleb czy inny drewniak. Cesc wydaje się naturalnym pomocnikiem dla Barcy, ja widziałbym może jeszcze Silvę.

0

Armandi, żebyś się nie zdziwił. Powiedz mi, gdzie teraz jest Iniesta? gdzie był przez ostatnie tygodnie? no, słucham?

0

w Barcy zmienia się zarząd, więc obiecywać sobie mogli...

0

socios90, podaj przykłady tych, co lepiej pasują

0

"Pedro to walczak, a kadra Hiszpanii jest naszpikowana technikami, którzy pasują do jej stylu gry', co Ty pierdziulisz??

0

Motta zamiast Busquetsa...marzenie

0

Wielki szacunek dla klubu, który wierzył w tego piłkarza, wspierał go i nie opuścił. G. Milito to świetny piłkarz o wielkim charakterze. Po tak długiej absencji wraca i z miejsca jest w stanie grać w pierwszym składzie. W przyszłym sezonie Dmitro będzie wielkim wsparciem na tyłach, zapowiada się solidnie z tyłu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?