Roberto musi grać w pomocy. Jako jedyny z naszej pomocy posiada przyspieszenie. Już dwa razy samym przyspieszeniem mija rywala. Widać u niego ciąg na bramkę.
Roberto musi grać w pomocy. Jako jedyny z naszej pomocy posiada przyspieszenie. Już dwa razy samym przyspieszeniem mija rywala. Widać u niego ciąg na bramkę.
Według mnie warto dodać również Rafinhe, który dał dobrą zmianę. Jak wszedł to był moment, że Barca przycisnęła. Dobrze wyprowadzał piłkę, nawet miał, o ile się nie mylę, 2 udane dryblingi.
Komentarze
0
1
Alba wygląda jakby nie do końca wyleczył kontuzje
1
@catalanian09 Myślę, że Alba śmiał się z reakcji Arturo Vidala
18
Sędziowanie i VAR w Hiszpanii to jest jakiś żart.
5
Roberto musi grać w pomocy. Jako jedyny z naszej pomocy posiada przyspieszenie. Już dwa razy samym przyspieszeniem mija rywala. Widać u niego ciąg na bramkę.
19
Dobrze, że w tej drużynie z Madrytu nie mają Ramosa
18
Sędziowanie i VAR w Hiszpanii to jest jakiś żart.
8
Pique jest nadal w szoku po prezencie od Shakiry
5
Roberto musi grać w pomocy. Jako jedyny z naszej pomocy posiada przyspieszenie. Już dwa razy samym przyspieszeniem mija rywala. Widać u niego ciąg na bramkę.
1
Według mnie warto dodać również Rafinhe, który dał dobrą zmianę. Jak wszedł to był moment, że Barca przycisnęła. Dobrze wyprowadzał piłkę, nawet miał, o ile się nie mylę, 2 udane dryblingi.