Cyran07
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Alba wygląda jakby nie do końca wyleczył kontuzje
1
@catalanian09 Myślę, że Alba śmiał się z reakcji Arturo Vidala
18
Sędziowanie i VAR w Hiszpanii to jest jakiś żart.
5
Roberto musi grać w pomocy. Jako jedyny z naszej pomocy posiada przyspieszenie. Już dwa razy samym przyspieszeniem mija rywala. Widać u niego ciąg na bramkę.
0
On to zrobił celowo, bo jego kupony zawsze działają na odwrót
0
Trzeba przyznać, że Digne poradził sobie przez 15 minut jako ten lewy z trzech środkowych.
0
http://www.fangol.pl/view/199192/theo-hernandez-lamie
19
Dobrze, że w tej drużynie z Madrytu nie mają Ramosa
0
Sędziowanie w Hiszpanii musi ulec poprawie, bo to zabija prawdziwą piłkę. Mówiąc o meczu, nieodpowiedzialny Roberto, ale za to cieszy gra Gomesa.
8
Pique jest nadal w szoku po prezencie od Shakiry
0
Z hat trickiem asyst Andre Gomesa :D
1
Według mnie warto dodać również Rafinhe, który dał dobrą zmianę. Jak wszedł to był moment, że Barca przycisnęła. Dobrze wyprowadzał piłkę, nawet miał, o ile się nie mylę, 2 udane dryblingi.