0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Alba wygląda jakby nie do końca wyleczył kontuzje

1

@catalanian09 Myślę, że Alba śmiał się z reakcji Arturo Vidala

18

Sędziowanie i VAR w Hiszpanii to jest jakiś żart.

5

Roberto musi grać w pomocy. Jako jedyny z naszej pomocy posiada przyspieszenie. Już dwa razy samym przyspieszeniem mija rywala. Widać u niego ciąg na bramkę.

0

On to zrobił celowo, bo jego kupony zawsze działają na odwrót

0

Trzeba przyznać, że Digne poradził sobie przez 15 minut jako ten lewy z trzech środkowych.

19

Dobrze, że w tej drużynie z Madrytu nie mają Ramosa

0

Sędziowanie w Hiszpanii musi ulec poprawie, bo to zabija prawdziwą piłkę. Mówiąc o meczu, nieodpowiedzialny Roberto, ale za to cieszy gra Gomesa.

8

Pique jest nadal w szoku po prezencie od Shakiry

0

Z hat trickiem asyst Andre Gomesa :D

1

Według mnie warto dodać również Rafinhe, który dał dobrą zmianę. Jak wszedł to był moment, że Barca przycisnęła. Dobrze wyprowadzał piłkę, nawet miał, o ile się nie mylę, 2 udane dryblingi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?