0

nooo, trzymam za niego kciuki :)
tak nie w temacie: Diego Lopez w Realu ;o ;)

0

Mam głęboką nadzieję, że w 2013 roku będzie tylko lepiej! ;)

0

te prostopadłe podania to im coś nie wychodzą dziś..

0

cieszę się, że wrócił do swojej dawnej formy ! :)
liczę na niego, w końcu ktoś odciąży Messiego ;)

0

Jakbym widziała Leo :d
lob nad bramkarzem ;)

0

Albie ciężko będzie wywalczyć grę w pierwszym składzie ;)
Adriano w wyśmienitej formie jest :)

0

Robertinho też niczego sobie ;)) pozdrawiam ;D

0

miło go zobaczyć :)

0

przykro mi z powodu Ibiego..na prawdę jest genialny !

echhh.. mam nadzieję, że Tito wie co robi :)

0

jak dla mnie, to obydwoje powinni mieć tą karę.. a nie odwołują nagle..

0

poradzi sobie ;)
ważne żeby choroba nie wróciła, o ile to mozliwe..
powodzenia Tito !

0

do tego genialny Adriano..
ciężki orzech do zgryzienia będzie miał Tito... :)

0

Afellay po tym co pokazuje po kontuzji ?
Alves? to są jakieś kpiny..

0

Messi co za brama :o
no magik magik !

0

Messiemu asystowali Di Maria i Higuain ;) haha

0

poza tematem ;)
Messi wlasnie strzelil dwie bramki dla Argentyny w ciągu 3 minut ;)

0

co tu dzisiaj oglądać..
mecz Niemcy-Portugalia o 20.45
a o 21 Argentyna i Brazylia :/
tez nie mieli kiedy zrobić tego towarzyskiego :)

0

12 styczeń to czwartek, więc chyba się pomyliliście :)

0

co jest z tym logowaniem ?
nie mogę się zalogować normalnie, tylko przez facebooka :/

0

Od dawna wiadomo, kto dostanie złotą piłkę, ale dziś ten mały 'WIELKI' człowiek to udowodnił, że to on jest najlepszy na świecie !
Visca el Barca

0

Neymar jest słodki :))

0

biedny Villa.. :(
oby szybko wyzdrowiał !

0

kiedy będą oceny zawodników ?: )

0

mam takie pytanie,czemu Barca gra dziś a real dopiero 3.12 ? :>

0

marcin1899

dziękuję za wyjaśnienie :)

jak znajdziesz to daj znac :p

0

mógłby mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi z tym karnym ? może jakiś link na YT? :)

0

Xavi6:)

wejdź sobie na livesports.pl

i tam masz wyniki i kto strzelił :)

0

dajcie link ; )

0

fryteusz

dzięki, ale jak to zrobić ;p

0

dajcie dobry link, gdzie nie tnie

z góry dziękuję ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?