0

@marcin000019 Nie skreślaj Pan Chelsea :)

2

Mnóstwo emocji, także negatywnych, przyniósł wczorajszy mecz Rangersów ze Slavią Praga. Przypomnijmy, że nowi mistrzowie Szkocji dość niespodziewanie przegrali u siebie z czeskim zespołem 0:2 i pożegnali się z Ligą Europy. Kulminacja nastąpiła w końcówce spotkania, gdy Ondřej Kúdela miał obrazić na tle rasistowskim Glena Kamarę i następnie zostać przez niego pobity w tunelu.



2

@Yosemite Sędzia im zabrał co najmniej 2 karne.

12

"Na górze róże, na dole banan,
Kto go prostuje?
Mickiewicz Adam"

Juliusz Słowacki

3

Trener Porto, Sergio Conceicao, po tym jak przez minutę nie dostał pytania od dziennikarzy na wczorajszej konferencji, po prostu wyszedł bez słowa.


:)

0

Andrea Pirlo:
Powiedz mi Panie, czemu nie ja, dlaczego nie ja?!

5

Luke Bennett zmarł w wyniku porażenia prądem w sobotni wieczór. 17-latek próbował wydostać piłkę ze zwisających kabli w pobliżu boiska - poinformowały brytyjskie media.



O tragicznym zdarzeniu zawiadomił wcześniej klub zawodnika - AFC Fylde, występujący National League North (szósta klasa rozgrywkowa w Anglii).
Wystosowano stosowny komunikat w tej sprawie.



0

@Chakalaka A co, jeśli ktoś nie interesuje się polityką? hmm

0

Derby Manchesteru też ciekawe :)

0

@Dawid66 Idę spać :D

1

@PatrychoO Pieczonego bym owalił :D

1

O co chodzi z tymi królikami? hmm

2

Valentin Stocker, kapitan FC Basel, został zawieszony przez klub. Zaczęło się od meczu Pucharu Szwajcarii, gdzie 3 ekipa poprzedniego sezonu przegrała z drugoligowym FC Winterthur aż 2:6.

Po meczu kapitan drużyny otwarcie skrytykował defensywny styl gry pod wodzą Ciriaco Sforzy, byłego piłkarza Interu Mediolan oraz Bayernu Monachium. Następnie opowiedział on o swoich odczuciach względem aktualnej sytuacji.

Po tej wypowiedzi 36-krotny reprezentant Szwajcarii już nie zagrał. Teraz klub poinformował o zawieszeniu go, co jest równoznaczne z odseparowaniem od reszty drużyny.




1

Everton już prowadzi z Soton :)

0

@Kgorecki2500 A już myślałem, że sprawą zajmie się Scooby-Doo z przyjaciółmi..

5

@MarioVeB! Ale czemu tak agresywnie? :(

0

@pele1282 Tym bardziej więc szkoda porażki WHU, bo mogliby zbliżyć się w razie wczorajszego zwycięstwa do Leicester na 1 pkt.

0

@jeyx77x A o Nigelu czy Siemie zapomniałeś? :D

1

Takie nudy, że chyba sobie Friends obejrzę :D

3

Oby West Ham to wygrał :) Życzę im Ligi Mistrzów :)

2

@PatrychoO Jak mówię, to mówię, a jak mówię, to wiem!

0

Idzie ulicą mała Maggie

Rozwiane włosy ma!

0

@PatrykBarca Tak się składa, że nikt na Old Trafford nawet nie myśli o zwolnieniu Ole. Wręcz przeciwnie - ostatnio czytałem, że Woodward chce przedłużyć z nim umowę.

2

Hat-trick Auby :)

0

@MESSIah16 Jeśli już kogoś miałbym wskazywać, to Leicester :) Jeszcze mogą dogonić Man City :)

1

@Mario96w Ok, good luck.

0

@Mario96w Have a beer and chillout, men!

2

How you doin? ;)

1

A już za chwilę starcie gigantów! Crystal Palace - Burnley :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?