Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oski, a mecze nocne będziesz oglądał?
2
@gumaz Oski każdemu pomoże.
4
@Kessie On wrócił, stary wrócił!
1
@blakkudium Ciekawe wzmocnienie.
0
@FcPortoFan1999 Oski, wiesz co.
2
@Kengo Panie Boczek ty erosomanie, Pan tylko o jednym!
1
@kubix05 Może już coś pokaże więcej w nowym sezonie, potencjał jest.
0
@Bernard777 Po prostu Mioduski to taki naiwny frajer. Wywalił na piłkarza kupę siana, oddał za darmo, czyli tak naprawdę wzmocnił ligowego rywala, a znając życie, to za rok-dwa Zabrze opchnie go za kilka milionów.
1
@FcPortoFan1999 A co lepsze rozwiązali sami z nim kontrakt, więc ponad pół miliona poszło psu w dupkę.
4
Kacper Urbański odchodzi z Legii Warszawa.
@FcPortoFan1999
3
@July_6_BcN Juliet, zaparz koledze zielonej herbaty.
0
@FcPortoFan1999 Właśnie skończyłem 5 minut temu, zacząłem chwilę po 10.
0
@FcPortoFan1999 Oski, skosiłem trawę na takim słońcu. Dostanę udaru?
2
@July_6_BcN Juliet, chcesz kawę z 5 łyżeczkami cukru?
1
@JimMorrisonFCB Zabawne, że nawet trenera jeszcze nie ogłosili xDD
0
@FcPortoFan1999 Będzie 10, Oski?
0
@Criss18Barca Kołodka to Bóg wie kiedy się pojawi na antenie. Mnie dziwi, że jeszcze pan Staszewski nie wyleciał z Włókniarza.
0
@Criss18Barca Włącz se pan radio i oglądaj transmisję bez głosu.
1
Jebaniutki jak dokręcił!
0
@Kubsoleon Bo nie chcą się męczyć.
0
@FcPortoFan1999 Czemu sam?
0
@FcPortoFan1999 Oski, w poniedziałek masz drugą zmianę?
1
@FcPortoFan1999 Oski, a Ty masz dzisiaj dobry humor?
1
@Konradowskyy A Tottenham gdzie?
1
@martusiaaaa Trawę będę kosił przy piwku.
1
@Eklerek Solidarność klubowa.
1
@blakkudium Rabini są niezdecydowani.
5
Dzisiaj @Kessie w podstawie?
2
@blakkudium On kroplę przełyka w pół minuty.
0
@FcPortoFan1999 Oski, kogo kupi Porto?