0

@FcPortoFan1999 Oski, a mecze nocne będziesz oglądał?

2

@gumaz Oski każdemu pomoże.

4

@Kessie On wrócił, stary wrócił!

1

@blakkudium Ciekawe wzmocnienie.

0

@FcPortoFan1999 Oski, wiesz co.

2

@Kengo Panie Boczek ty erosomanie, Pan tylko o jednym!

1

@kubix05 Może już coś pokaże więcej w nowym sezonie, potencjał jest.

0

@Bernard777 Po prostu Mioduski to taki naiwny frajer. Wywalił na piłkarza kupę siana, oddał za darmo, czyli tak naprawdę wzmocnił ligowego rywala, a znając życie, to za rok-dwa Zabrze opchnie go za kilka milionów.

1

@FcPortoFan1999 A co lepsze rozwiązali sami z nim kontrakt, więc ponad pół miliona poszło psu w dupkę.

4

Kacper Urbański odchodzi z Legii Warszawa.

@FcPortoFan1999

3

@July_6_BcN Juliet, zaparz koledze zielonej herbaty.

0

@FcPortoFan1999 Właśnie skończyłem 5 minut temu, zacząłem chwilę po 10.

0

@FcPortoFan1999 Oski, skosiłem trawę na takim słońcu. Dostanę udaru?

2

@July_6_BcN Juliet, chcesz kawę z 5 łyżeczkami cukru?

1

@JimMorrisonFCB Zabawne, że nawet trenera jeszcze nie ogłosili xDD

0

@FcPortoFan1999 Będzie 10, Oski?

0

@Criss18Barca Kołodka to Bóg wie kiedy się pojawi na antenie. Mnie dziwi, że jeszcze pan Staszewski nie wyleciał z Włókniarza.

0

@Criss18Barca Włącz se pan radio i oglądaj transmisję bez głosu.

1

Jebaniutki jak dokręcił!

0

@Kubsoleon Bo nie chcą się męczyć.

0

@FcPortoFan1999 Czemu sam?

0

@FcPortoFan1999 Oski, w poniedziałek masz drugą zmianę?

1

@FcPortoFan1999 Oski, a Ty masz dzisiaj dobry humor?

1

@Konradowskyy A Tottenham gdzie?

1

@martusiaaaa Trawę będę kosił przy piwku.

1

@Eklerek Solidarność klubowa.

1

@blakkudium Rabini są niezdecydowani.

5

Dzisiaj @Kessie w podstawie?

2

@blakkudium On kroplę przełyka w pół minuty.

0

@FcPortoFan1999 Oski, kogo kupi Porto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?