0

@FiscaelBarca Toć go zwolnili dawno xD

0

@FcPortoFan1999 Oski, Misiura odszedł z Płocka.

1

@Zoker Ja czasem mam wrażenie, że gość cierpi na echolalię, gdy powtarza te same zwroty bądź zdania po 10 razy :D

4

@Popitek12 Poppers, Szwecja po złoto?

3

Hiszpania wyglądała dziś, jak kot po kastracji xD

1

@FcPortoFan1999 Porywająca, trzymająca w napięciu.

1

@FcPortoFan1999 Oski, może Probierza wezmą.

0

@FcPortoFan1999 Oski, już za 4 lata, już za 4 lata!

19

Swoją drogą, zastanawia mnie, jak musi się czuć Baumann. Chłop dostaje zapewnienie od selekcjonera, że będzie "jedynką", aby dowiedzieć się w ostatniej chwili, że jednak będzie grał Neuer.

0

@Katalończyk 99 Szwarga wróć?

1

@FcPortoFan1999 Oski, jutro pierwsza zmiana?

1

@FcPortoFan1999 Prawie, jak kiełbasa.

0

@LeszekFCB Wódę to kibice Legii chyba na pocieszenie stosują od rządów Mioduskiego.

1

@FcPortoFan1999 Zrozumiał chlop, że w Chelsea o nic nie walczy

0

Here we go - Marc Cucurella przechodzi do Realu Madryt

1

@FcPortoFan1999 Sii, wielki finał z Sopotem

0

@FcPortoFan1999 Oski, idziesz 20 czerwca na mecz rugby Pogoni Siedlce?

0

@martusiaaaa Marta, kto gra o 4?

2

@LAMC_10 Żadne tam ordynarne chlanie, dla zdrowotności!

7

Niby czerwiec, a pogoda zmienna, jak w kwietniu.

0

@July_6_BcN Juliet, złożyłaś życzenia Oskiemu?

1

@FcPortoFan1999 Oski, wiesz co.

1

@LAMC_10 A co ty wiesz o piciu? Ja cię poduczę z @Kessie

1

@blakkudium Niech Barcola se idzie do LFC albo zostaje w PSG.

1

@FcPortoFan1999 Rodzinnie, nie chciało nam się dzisiaj robić obiadu w domu :P

3

https://zapodaj.net/plik-TDwKfjcn7B

Dzisiaj obiadek w siedleckiej Brofakturze i okej

3

@FcPortoFan1999 Oski, polejesz wszystkim na La Rambli po kielonku?

Najlepszego xD

0

@FcPortoFan1999 Cześć Oski, na kogo stawiasz w tej chwili?

2

Leszno o krok od wygranej za "3" w tzw. międzyczasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?