Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FiscaelBarca Toć go zwolnili dawno xD
0
@FcPortoFan1999 Oski, Misiura odszedł z Płocka.
1
@Zoker Ja czasem mam wrażenie, że gość cierpi na echolalię, gdy powtarza te same zwroty bądź zdania po 10 razy :D
4
@Popitek12 Poppers, Szwecja po złoto?
3
Hiszpania wyglądała dziś, jak kot po kastracji xD
1
@FcPortoFan1999 Porywająca, trzymająca w napięciu.
1
@FcPortoFan1999 Oski, może Probierza wezmą.
0
@FcPortoFan1999 Oski, już za 4 lata, już za 4 lata!
19
Swoją drogą, zastanawia mnie, jak musi się czuć Baumann. Chłop dostaje zapewnienie od selekcjonera, że będzie "jedynką", aby dowiedzieć się w ostatniej chwili, że jednak będzie grał Neuer.
0
@Katalończyk 99 Szwarga wróć?
1
@FcPortoFan1999 Oski, jutro pierwsza zmiana?
1
@FcPortoFan1999 Prawie, jak kiełbasa.
0
@LeszekFCB Wódę to kibice Legii chyba na pocieszenie stosują od rządów Mioduskiego.
1
@FcPortoFan1999 Zrozumiał chlop, że w Chelsea o nic nie walczy
0
Here we go - Marc Cucurella przechodzi do Realu Madryt
1
@FcPortoFan1999 Sii, wielki finał z Sopotem
0
@FcPortoFan1999 Oski, idziesz 20 czerwca na mecz rugby Pogoni Siedlce?
0
@martusiaaaa Marta, kto gra o 4?
2
@LAMC_10 Żadne tam ordynarne chlanie, dla zdrowotności!
7
Niby czerwiec, a pogoda zmienna, jak w kwietniu.
0
https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-ukradl-1800-rolek-papieru-toaletowego-grozi-mu-piec-lat,nId,8090196
Chłop tylko zapas chciał zrobić..
0
@July_6_BcN Juliet, złożyłaś życzenia Oskiemu?
1
@FcPortoFan1999 Oski, wiesz co.
1
@LAMC_10 A co ty wiesz o piciu? Ja cię poduczę z @Kessie
1
@blakkudium Niech Barcola se idzie do LFC albo zostaje w PSG.
1
@FcPortoFan1999 Rodzinnie, nie chciało nam się dzisiaj robić obiadu w domu :P
3
https://zapodaj.net/plik-TDwKfjcn7B
Dzisiaj obiadek w siedleckiej Brofakturze i okej
3
@FcPortoFan1999 Oski, polejesz wszystkim na La Rambli po kielonku?
Najlepszego xD
0
@FcPortoFan1999 Cześć Oski, na kogo stawiasz w tej chwili?
2
Leszno o krok od wygranej za "3" w tzw. międzyczasie.