Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oski, nie tęsknisz za drugą zmianą?
1
@Eklerek Dla zdrowotności!
1
@FcPortoFan1999 Może co będzie z tych upraw.
1
Deszcz elegancko leje i okej.
2
@Frimpong Celna, zawsze coś.
2
Oficjalnie: James Milner kończy karierę.
1
Minuta ciszy dla zdechłej myszy
0
@FcPortoFan1999 Oski, jesteś zadowolony?
2
@Lanosss Byłem chyba po 10. piwie wtedy.
0
@LukaszFan Do Pogoni Siedlce go, @FcPortoFan1999
1
@BorzyKrzys Oczywiście @Kessie
3
Konate oficjalnie odchodzi z Liverpoolu.
0
@FcPortoFan1999 Oski, wejdź na boisko.
2
@NeroTFP1 Muslera nieśmiertelny.
0
@AlexDark00 Kiedy coś o Lewym? Dawno nie czytałem.
1
@agaFCB Polewaj!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@agaFCB Jak sety, to nie odmówię.
0
@Johnnie_Walker No może i słowo "tytuł" było zbyt ogólne, przyznaję, mogłem to rozszerzyć. Właśnie o trofea krajowe mi chodziło.
2
@Lionel_Messi10 A ile to Elche ma tytułów krajowych?
2
@Lanosss Wiem, że zawsze ceniłeś Artetę.
1
@FcPortoFan1999 Powiem tak, gdyby nie mistrzostwo Anglii, to byłby dramat. Ale że jest wygrana w Premier League, to nie robię tragedii.
2
@Lanosss Ich Pan oznaczasz, a mnie nie :/
0
@FcPortoFan1999 Oski, a co, gdybyśmy nie wygrali?
1
@Frimpong @Luciano99 opinia?
0
@MOLESTA Mimo wszystko nazwiska piszemy wielką literą.
1
@FcPortoFan1999 Oski, na 7 byłeś? Bo nie zapytałem wczoraj xD
0
@Sysia11 Sylwia, przytulisz mnie na pocieszanie?
1
Ja nie rozpaczam. Gratuluję wygranej PSG
0
@FcPortoFan1999 Oski, Zagłębie Sosnowiec spadło do 3. ligi.