Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro @Kessie opinia?
0
@FcPortoFan1999 Wypije 2 Red-Bulle to zagra. Cześć, Oski.
0
@MessiForeverTheBest Ty za Kogutkami?
0
@FcPortoFan1999 Ty też tęsknisz za robotą, Oski?
0
@ZuczekFCB1899 @FcPortoFan1999 opinia?
4
Pamiętajcie, matka jest tylko jedna! Nie oszukiwać jej, jak niejaki Marian Paździoch.
1
@FcPortoFan1999 Oski, co powiesz o powołaniach Urbanka?
0
@Eklerek Cały Conte xDD
2
@blakkudium Chłop, co se na luzaka chodzi xDD
0
@FcPortoFan1999 Bo to jednak mecz o Puchar Europy.
0
@FcPortoFan1999 Oski, kto wygra w sobotę w Budapeszcie?
2
@July_6_BcN Miał kamizelkę odblaskową?
1
@blakkudium Nowa potęga!
0
@FcPortoFan1999 Zamieniałeś się?
0
@FcPortoFan1999 Oski, dzisiaj nie miałeś mieć drugiej zmiany?
6
Arsenal został pierwszą drużyną w historii Premier League, która w sezonie nie otrzymała ani jednej czerwonej kartki, ani nie straciła żadnej bramki z rzutu karnego!
0
@barcanawieki @FcPortoFan1999 opinia?
0
@Derean Panie, za 10 lat to ja już mogę nie żyć.
1
@Lionel_Messi10 Paweł, wolisz iść na ryby czy na grzyby?
0
@daniel32778 No to tym bardziej mogliby wygrać wysoko dla takiego trenera.
0
@Encore Którą Arsenal ograł u siebie 4:1.
0
To jest to potężne City? xDD
1
@Luciano99 Nikt nie bronił Guardioli być regularnym.
1
Michał Żewłakow nie jest już dyrektorem sportowym Legii Warszawa.
1
Madueke strzela i okej
0
@FcPortoFan1999 Oski, ale nie denerwuj się.
0
@michaleu @FcPortoFan1999 opinia?
0
@FcPortoFan1999 Jeśli omijają go kontuzje, jest świetny. Sztab medyczny Porto więc musi na niego chuchać i dmuchać.
0
@FcPortoFan1999 Do was może pójść. Chcesz go?
0
Jesus strzelił gola. Pytanie czy to na pożegnanie z Arsenalem?