Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Oski, Ty już wiesz co.
1
@Eklerek To Cienkinson jeszcze kopie? xD
1
@FcPortoFan1999 Zaraz Łęczna leci do 2. ligi.
1
@Szklaner Wszędzie są Paździochy! :D
0
@Frimpong Nie trzeba z wami wygrywać, aby być mistrzem, fakty.
0
@FcPortoFan1999 Oski, a Ty co zaśpiewasz?
1
@Ilka Bierz urlop i chodź na piwo ze mną.
2
@Ilka Nie denerwuj się.
4
@Frimpong no co tam się dzieje? Skąd to zwątpienie?
0
@FcPortoFan1999 Kto się bije, Oski?
1
Igen, él egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
Gyöngyhaj azóta rég
Mély tengerbe ért.
Igen, él egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
La-la, la-la-la-la,
La-la-la-la-la-la.
1
@FcPortoFan1999 Grajki chyba już se dały siana.
0
@FcPortoFan1999 Oski, jeszcze Pogoń Siedlce gra o 18.
2
@fcbarcafan19 Ponoć idzie do Newcastle, bo tam odchodzi Nick Pope, Grabara ma być nowym nr 1.
0
@FcPortoFan1999 Oski, dzisiaj na pierwszą zmianę byłeś?
1
@rydz_bdg Phillip Lahm, Jens Lehmann ;)
2
@gumaz To co w takim razie robi @Kessie ?
2
@Kozinho. 150 to Liverpool Slotowi zapłaci za zwolnienie.
0
@Gibbon_FCB Nie chcesz Gordona Ramseya za 60?
1
@Safrani Kesiorowi dam Kuflowe Mocne.
0
@takisobiektos Ja tam bym polityki do niczego nie dodawał.
1
@FcPortoFan1999 Miłego dnia, Oski.
1
@Eklerek I dobrze, to Soton jest tak bezbarwne i cienkie, że nie zasługują na PL.
0
@Encore Jedyne, gdzie trzymają poziom w tym C+ to Premier League.
0
@Bernard777 @FcPortoFan1999 opinia?
0
To dzisiaj PSG oficjalnie zaklepuje kolejne mistrzostwo Francji?
0
@FcPortoFan1999 Oski, ty chyba nie pijesz kawy.
0
Southampton czy Boro?
0
@Gaucho Timber kontuzja, teraz White. Ależ Arteta będzie musiał kombinować.
2
No i White nie zagra do końca sezonu i nie jedzie na Mundial :(