Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Poppers, chcesz coś z Avonu?
0
@mateusz33 @July_6_BcN opinia o kebsie w Wawie?
0
@Roobo @macio_944 Stay humble, panowie..
0
@FcPortoFan1999 Oski, komu będziesz kibicował?
0
@Borneo Borni, dziś to świętujemy mistrzostwo Arsenalu.
1
@FcPortoFan1999 To jest takie cudowne uczucie!!
2
@July_6_BcN Dziękujemy, Juliet!
9
Taaaaaaak, Arsenal mistrzem!!!!!
1
@Cyzix W sumie może niech nie kończy, bo na Wisienki miło się patrzy
4
@Zoker Mati, my już z nim nie pijemy.
5
@majkiii Oby, oby :D Piękny to będzie ryk kościółka City.
0
@FcPortoFan1999 Oski, kupujesz tego Kroupiego?
0
@FcPortoFan1999 @Frimpong zapewne nerwowy
0
Bournenouth na 1:0!!!
1
@FcPortoFan1999 Oski, ponoć Jacek Klimek odchodzi ze Stali Mielec.
5
SOUTHAMPTON ZOSTAŁO WYDALONE Z FINAŁU PLAY-OFFÓW O PREMIER LEAGUE.
Teraz to Middlesbrough będzie finalistą. Wszystko przez to, że Southampton przyznało się do wielu naruszeń dotyczących filmowania treningów innych drużyn
0
@sebasarna I poszedłeś się napić?
5
@Kessie I okej.
3
@mrboom Ty erosomanie Ty.
1
@takisobiektos @Kessie opinia?
1
@mekston Oski aż koszulkę Gyoko kupił z wrażenia.
0
@ViscaBARCA666 Ciężko pięknie grać przeciwko drużynom, które tylko potrafią zamurować sie.
2
Cała gra Burnley to polowanie na nogi.
6
Hincapie aż dupę z wrażenia pokazał.
0
Arteta miej jaja zdjąć syna z boiska, bo jest hamulcowym.
0
@Kubajnos345 I mamy mieć wyrzuty sumienia z tego powodu?
0
@FcPortoFan1999 Zapewne moja, Oski
4
Haaaaaaaveeertz brawo :D
0
Tierney jełop kartek zapomnial?
8
Dramat, Gyokeres na ławce
@Eklerek @majkiii @Kessie @blakkudium