Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Wiemy, Poppers. Nie twoje standardy.
0
@escarabajo Kesior już gotowy?
0
@Frimpong Facet pozbył się Diaza, rozwalił perfekcyjnie rozumiejący się środek pola, skłócił się z Salahem, a ci w nagrodę dają mu nowy kontrakt xDD
1
I 2:2 xDD Brawo Napoli!
2
Dawać Napoli, gotować to spaghetti!
0
@Bykunn Czytam wpisy tego gościa i z każdym kolejnym mam coraz większe przekonanie, że ktoś go skrzywdził solidnie w życiu i teraz wyładowuje swą frustrację w necie :D
1
@Zoker No i o wygranych "Gunners" oczywiście.
0
@FcPortoFan1999 Może mają, tylko na fałszywych nickach.
0
@ViscaelBarca2007 Bo takich mamy sędziów w tej lidze. Praktycznie każdy z Big Six był przekręcany.
0
@FcPortoFan1999 Oski, co chłopa zmasakrował xD
0
@ViscaelBarca2007 Znamienne, że to są wylewy byłych graczy United xD
Kiedyś bramkarz w "5" był nietykalny. Wczoraj może ten gol mógł zostać uznany, gdyby nie Pacho i Todibo sprowadzający Rayę do parteru.
3
@Eklerek Once a gunner, always a gunner.
0
@FcPortoFan1999 Oski, jutro druga zmiana?
8
https://zapodaj.net/plik-gOcGMSzxbF
Że ZUS przez chłopa nie zbankrutował xDD
1
@July_6_BcN Żeby włosy miały na czym rosnąć.
2
@Popitek12 Poppers, chcesz korepetycji z angielskiego?
0
@FcPortoFan1999 Przekonujące zwycięstwo będzie 18 maja.
0
@FcPortoFan1999 Oski, kibicowałeś Arsenalowi dzisiaj?
0
Hejterzy w ryk i okej.
1
@Frimpong Slot zostanie?
0
Arcytrudna sytuacja wymagająca godzinnej analizy.
2
Taaaak, brawo Trossard!!
2
Chłop, co se w siatkówkę w polu karnym gra xd
3
@EzioAuditoreDF To ganiaj Pan po następne.
1
Pogoń Siedlce już pewna utrzymania w 1. lidze!
@FcPortoFan1999
1
@Kessie Czekam jeszcze na Nancy i Montpellier ;)
5
Widzę, że Le Mans po 16 latach wróciło do Ligue 1. Brawo ;)
2
@Lionel_Messi10 Ten mecz Barcelony to na deser, mecz Kanonierów walczących o tytuł jest daniem głównym.
9
Dzisiaj mecz wagi ciężkiej pomiędzy West Ham United a Arsenalem i okej
@Kessie @Eklerek @blakkudium @majkiii
1
@FcPortoFan1999 Oski, wiesz jakie pytanie muszę jeszcze zadać?