0

Wiadomo, Raya to kozak.

1

@blakkudium Gyoko w pierwszym i okej.

2

@Sysia11 Nie wiem, Syla :(

2

@Zoker To trzeba pierdyknąć po lufie i przejdzie.

0

@FcPortoFan1999 Oski, jak w robocie bylo?

0

Ale ten bramkarz PSG jest cienki.

0

@Hosh Jutro to będzie partidazo.

1

@Zoker Grochówa i okej.

1

@michaleu Mój ulubiony 5. sezon xD

1

@Giwera Szkoda, że od lat nic o niej nie słyszałem. Ciekawe, czy dała sobie spokój z show-biznesem.

0

@FcPortoFan1999 Oski, kupisz kebsa?

0

@FcPortoFan1999 Szwarga wróć?

1

@FcPortoFan1999 Oski, pracowałeś dzisiaj 12 godzin?

1

@mekston Ja też jestem zdenerwowany, bo @FcPortoFan1999 od 19 godzin nie dał znaku życia..

0

@Encore Starcie gigantów się szykuje.

1

@FcPortoFan1999 Oski, jutro pierwsza zmiana?

0

2

@blakkudium Do Arsenalu go!

1

@FcPortoFan1999 Porto mistrzem i okej.

1

1

@michaleu Jak postawisz litra wódki to okej

0

@FcPortoFan1999 Oski, a jakbyś miał?

2

@ViscaelBarca2007 Sorry mordo, wkurwiłem się.

1

@gumaz Ty przecież jesteś Dawid.

0

@FcPortoFan1999 Oski, kupiłeś lornetkę?

0

@FcPortoFan1999 Oski, dzisiaj skromne 4:0?

1

@DragonxNF Siedlce i okolice :P Ale już widzę, że się wypogadza xD

0

@July_6_BcN Juliet, to na burzę śnieżną wygląda xDD

1

Jakiś armagedon za oknem xDD

0

@takisobiektos Lepiej przecież zajechać Rice'a, czy grać Odegaardem będącym pod formą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?