Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo, Raya to kozak.
1
@blakkudium Gyoko w pierwszym i okej.
2
@Sysia11 Nie wiem, Syla :(
2
@Zoker To trzeba pierdyknąć po lufie i przejdzie.
0
@FcPortoFan1999 Oski, jak w robocie bylo?
0
Ale ten bramkarz PSG jest cienki.
0
@Hosh Jutro to będzie partidazo.
1
@Zoker Grochówa i okej.
1
@michaleu Mój ulubiony 5. sezon xD
1
@Giwera Szkoda, że od lat nic o niej nie słyszałem. Ciekawe, czy dała sobie spokój z show-biznesem.
0
@FcPortoFan1999 Oski, kupisz kebsa?
0
@FcPortoFan1999 Szwarga wróć?
1
@FcPortoFan1999 Oski, pracowałeś dzisiaj 12 godzin?
1
@mekston Ja też jestem zdenerwowany, bo @FcPortoFan1999 od 19 godzin nie dał znaku życia..
0
@Encore Starcie gigantów się szykuje.
1
@FcPortoFan1999 Oski, jutro pierwsza zmiana?
0
@July_6_BcN
2
@blakkudium Do Arsenalu go!
1
@FcPortoFan1999 Porto mistrzem i okej.
1
@Kapitan hawk Tę*
1
@michaleu Jak postawisz litra wódki to okej
0
@FcPortoFan1999 Oski, a jakbyś miał?
2
@ViscaelBarca2007 Sorry mordo, wkurwiłem się.
1
@gumaz Ty przecież jesteś Dawid.
0
@FcPortoFan1999 Oski, kupiłeś lornetkę?
0
@FcPortoFan1999 Oski, dzisiaj skromne 4:0?
1
@DragonxNF Siedlce i okolice :P Ale już widzę, że się wypogadza xD
0
@July_6_BcN Juliet, to na burzę śnieżną wygląda xDD
1
Jakiś armagedon za oknem xDD
0
@takisobiektos Lepiej przecież zajechać Rice'a, czy grać Odegaardem będącym pod formą.