2

Schalke po 3 latach wraca do Bundesligi!

0

@July_6_BcN Juliet, ten Pedri to jednak suchy jak badyl

0

@FcPortoFan1999 Oski, jutro na 7?

1



No to co? Po goloneczce?

0

@Arkon Czyli pamiętasz erę 4. miejsca?

0

@gumaz Oski nabuzowany przed wielkim finałem.

1

@Ilka Masz męża? ;)

6

Ben Foster o Fabio Capello:

"Moja żona miała lada chwila urodzić nasze drugie dziecko. Dostałem powołanie do reprezentacji Anglii, pojechałem na nie, ale kiedy zadzowniła i powiedziała, że już rodzi, nie zawahałem się ani przez sekundę: wstałem i poszedłem prosto do trenera, prosząc o zgodę na wyjazd. Logiczne byłoby, gdyby powiedział:

„Jasne! Jedź do rodziny! "

Zamiast tego stwierdził, że... mamy trening za godzinę. Dosłownie.


Załatwiłem kierowcę, który miał mnie zawieźć do szpitala, ale jako kierowca zawodowy nie mógł przekraczać limitów prędkości. W połowie drogi poprosiłem, żebym to ja prowadził. Zgodził się. Pędziłem autostradami i drogami z maksymalną prędkością, próbując zdążyć na narodziny mojego syna. Kiedy w końcu dotarłem do szpitala, spóźniłem się o 10 minut. Ale w porządku, to mój najlepszy przyjaciel z dzieciństwa - on przeciął pępowinę. Do dziś wciąż żartobliwie przypomina o tym mojej żonie.


Kilka godzin później dzwoni do mnie Federacja. Mówią, że Capello chce, żebym wrócił tej samej nocy… żeby zagrać drugą połowę meczu towarzyskiego. To nie był oficjalny mecz, to nie były eliminacje. Moja żona powiedziała, że wszystko w porządku, że zostaje w szpitalu i żebym jechał, jeśli chcę. Wróciłem, trenowałem, pojechałem na mecz… i nie zagrałem nawet minuty. Nikt ze mną nie porozmawiał. Nikt mi nie wyjaśnił. Nikt mi nie podziękował za powrót. W tamtej chwili postanowiłem, że nie założę już koszulki Anglii, dopóki on będzie trenerem.


To nie reprezentacja była problemem. Reprezentowanie mojego kraju to jedno z największych przeżyć w moim życiu. Problemem był on. Nigdy nie zrozumiał, że są w życiu momenty ważniejsze niż piłka nożna. Nigdy mi nie pogratulował, nigdy nie spojrzał mi w oczy.”


BETTERS

2

@Frimpong Będzie robił jako ochrona dla @Kessie ?

0

@July_6_BcN Juliet, ale padać jutro nie będzie?

1

@Giwera Panie, urząd dla Pana wszystko, a Pan składa fałszywe zeznania.. Nie wstyd Panu?

1

@Eklerek Jutro walimy to Fulham?

1

@FcPortoFan1999 Oski, czy Arsenal odnalazłby się w Ekstraklasie?

0

@FcPortoFan1999 Oski, ty to byś pewnie z roboty nie wychodził.

1



No nie może zabraknąć ;)

0

@FcPortoFan1999 Oski, odpalasz jutro grilla?

1

@blakkudium A Elvis Presley asystentem.

0

@addept Robi reklamę Oskiemu.

0

@Katalonik97 A ma mój kolega Oski do tego?

5

@Lionel_Messi10 Cóż, raczej w rewanżu nie będzie taki groźny.

1

@FcPortoFan1999 A Barca niech zostawi Flicka.

0

@KrychaFCB A kto mówił, że my go oddamy? xD

0

@FcPortoFan1999 Oski, Arsenal daje 40 mln za Pietuszewskiego. Bierzesz?

0

@PatrykBarca To będą wolne, a wtedy wjeżdża Declan Rice - cały na biało.

2

A może zrobić, jak @FcPortoFan1999 i olać tę ligę "fraudów"? xD

1

Mosquera ledwo wszedł i oddał celny strzał, a G.Jesus tylko człapie..

0

@July_6_BcN Juliet, jak jest złodziej po hiszpańsku?

2

Dobra, w Londynie zrobimy ich 8:0.

1

Gyoko zszedł, @Kessie wkurył się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?