0

@July_6_BcN Polać kielonka?

0

@Criss18Barca Ten komentarz przy Benfica - Real to poezja.

0

@FcPortoFan1999 Gasparik cudotwórca?

1

Wiadomo, że Czarne Koty wolą grać na wyjazdach niż u siebie.

2

@Bykunn Sii, jego pierwsza asysta w Serie A ;)

1

2

@MessiForeverTheBest To ta butla spirytusu od @Kessie ?

3

@kubix05 Pamiętam program "Uważaj na kioskarza" z jego udziałem.

0

Tałant Dujszebajew nie jest już trenerem Industrii Kielce :O

0

@FcPortoFan1999 Oski, jaki pierwszy film na YouTube obejrzałeś?

1

@Vegeta88 A to nie koniec jego zalet.

1

@FcPortoFan1999 2:0 to niebezpieczny wynik. Jak tam w robocie, Oski?

1

0

@July_6_BcN Nie mam Cię na insta w obserwowanych, to pytam xDD

0

@July_6_BcN Jesteś blondynką?

0

1

@michaleu Panie, nie takie przewagi się wypuszczało.

1

@July_6_BcN Kiedy wróci Odegaard z dobrych czasów?

2

@Kessie A ołówek?

0

@partymaker Oj, to zabrzmiało dwuznacznie xD

0

@FcPortoFan1999 Jutro też druga zmiana, Oski?

0

@FcPortoFan1999 Bo co to za przyjemność z oglądania ligi, gdzie mistrz jest znany przed ostatnią kolejką?

1

@FcPortoFan1999 Tak jak pisałem, Arsenal chce, aby liga była ciekawa, Oski.

1

@Roobo Po prostu dyktator chce, abyście wszyscy trwali w niepewności do końca sezonu.

0

@July_6_BcN A kiełbasę z musztardą można?

2

@mekston Nie ma Oskiego, może nie wyprzedzą.

6



Za gaz to kopa w dupę raz!

0

@FcPortoFan1999 Oski, to niechcący było

0

@FcPortoFan1999 Wiemy, że lubisz "Kanonierów".

0

@FcPortoFan1999 Tylko dzisiaj taka zamiana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?