Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Polać kielonka?
0
@Criss18Barca Ten komentarz przy Benfica - Real to poezja.
0
@FcPortoFan1999 Gasparik cudotwórca?
1
Wiadomo, że Czarne Koty wolą grać na wyjazdach niż u siebie.
2
@Bykunn Sii, jego pierwsza asysta w Serie A ;)
1
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2047750367421583635
Ale ładnie pograli chłopaki.
2
@MessiForeverTheBest To ta butla spirytusu od @Kessie ?
3
@kubix05 Pamiętam program "Uważaj na kioskarza" z jego udziałem.
0
Tałant Dujszebajew nie jest już trenerem Industrii Kielce :O
0
@FcPortoFan1999 Oski, jaki pierwszy film na YouTube obejrzałeś?
1
@Vegeta88 A to nie koniec jego zalet.
1
@FcPortoFan1999 2:0 to niebezpieczny wynik. Jak tam w robocie, Oski?
1
@Comentateiro
0
@July_6_BcN Nie mam Cię na insta w obserwowanych, to pytam xDD
0
@July_6_BcN Jesteś blondynką?
0
@July_6_BcN Jesteś, widziano Cię w koszulce Arsenalu:
https://giphy.com/stickers/arsenal-lotte-wubben-moy-Mt1NYdRE72Hy2wwPMx
1
@michaleu Panie, nie takie przewagi się wypuszczało.
1
@July_6_BcN Kiedy wróci Odegaard z dobrych czasów?
2
@Kessie A ołówek?
0
@partymaker Oj, to zabrzmiało dwuznacznie xD
0
@FcPortoFan1999 Jutro też druga zmiana, Oski?
0
@FcPortoFan1999 Bo co to za przyjemność z oglądania ligi, gdzie mistrz jest znany przed ostatnią kolejką?
1
@FcPortoFan1999 Tak jak pisałem, Arsenal chce, aby liga była ciekawa, Oski.
1
@Roobo Po prostu dyktator chce, abyście wszyscy trwali w niepewności do końca sezonu.
0
@July_6_BcN A kiełbasę z musztardą można?
2
@mekston Nie ma Oskiego, może nie wyprzedzą.
6
Za gaz to kopa w dupę raz!
0
@FcPortoFan1999 Oski, to niechcący było
0
@FcPortoFan1999 Wiemy, że lubisz "Kanonierów".
0
@FcPortoFan1999 Tylko dzisiaj taka zamiana?