1

@paweu_warrior Bierz Pan wolne na poniedziałek xD

0

Ciekawe, kiedy w naszym Sejmie tak będą wyjaśniać sobie konflikty :D

0

@FcPortoFan1999 Może za parę lat zechcą. Zmokłeś, Oski?

3

https://zapodaj.net/plik-NA1omPfLL1

Trzymajcie się tam w Bydgoszczy i Toruniu :P

6

Emiliano Viviano, były włoski bramkarz w programie „Chi si compra” w Radio Firenzeviola:

"Jest taki gość, Oskar Pietuszewski, polski piłkarz urodzony w 2008 roku, który grał w Jagiellonii do stycznia. Ktoś mi go wskazał, a potem ja podałem to nazwisko dalej kilku klubom z Serie A, w tym Fiorentinie. Żaden włoski klub nie był nim zainteresowany.

Teraz gra w Porto, które właśnie zdobyło mistrzostwo kraju. To niesamowity piłkarz, ale we Włoszech nikt w niego nie wierzył. Do Portugalii trafił za drobniaki, biorąc pod uwagę jego talent."

@FcPortoFan1999

0

@VamoSBarca88 Dzięki, panie astrologu. Nie muszę już zatem oglądać finału.

0

@FcPortoFan1999 Oski, kosiłeś dzisiaj?

1

Mortadela? TOP!

0

@FcPortoFan1999 Patrz Oski, ilu tęskniło za Tobą.

2

@Arkon Bo wasz trener uparł się na wysoko ustawioną obronę, dlatego odpadliście.

3

@Luciano99 City, co z Evertonem nie umie wygrać, miałoby nas dogonić?

1

@Ilka Też możesz być Kanionerką :)

4

Nic tak nie wzrusza, jak North London Forever wykrzyczane przez cały stadion

5

Mamy to kurwa, mamy to!!!!!

1

White, co robi Sorlotha jak frajera xdd

5

To gdzie te gole Alvareza?

1

@FcPortoFan1999 Ale trzeba myśleć przyszłościowo.

0

@FcPortoFan1999 Oski, kogo zatem do Arsenalu możecie oddać?

6

Saaaaaakaaaa byku!!!

0

@ZuczekFCB1899 Z tym PSG, które u siebie dostało w pędzel od Lyonu?

1

@July_6_BcN Cukiereczku xd

0

@FcPortoFan1999 Oski, a ty zaśpiewasz hymn Porto?

5

North London Forever

Whatever the weather, these streets are our own


And my heart will leave you, never


My blood will forever run through the stone!

1

@FcPortoFan1999 W sprawie rasizmu.

1

@FcPortoFan1999 Oski, robisz się podejrzany.

5



Gyoko w podstawie i okej.

@Kessie @Eklerek @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 Czyli nie chce już do Arsenalu wracać :(

0

@VamoSBarca88 Prawdziwy chłop zaczyna się od 180, fakty.

4

Oficjalnie: Edin Terzic nowym trenerem Athletic Bilbao. Szkoleniowiec podpisał 2-letni kontrakt i rozpocznie pracę w klubie 1 lipca.

1

@Eklerek piękne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?