Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oficjalnie: Edin Terzic nowym trenerem Athletic Bilbao. Szkoleniowiec podpisał 2-letni kontrakt i rozpocznie pracę w klubie 1 lipca.
1
@Eklerek piękne
1
David Raya zapewnił sobie właśnie kolejne Złote Rękawice za największą liczbę czystych kont.
Hiszpan nie wpuścił bramki w 17 meczach ligowych.
0
@HypeR Wiem, że jestem odmienny. Ale to ja się śmieję z innych, bo są tacy sami.
0
@Frimpong I co ty wtedy poczniesz, Kochel?
0
Everton przynajmniej raz nóg przed nimi nie rozkłada.
0
@FcPortoFan1999 Oski, zrobiłeś już imprezę z okazji mistrzostwa Porto?
1
@July_6_BcN Juliet, da się to wyleczyć?
1
@FcPortoFan1999 Oni sami są swoim nieszczęściem.
4
Chelsea w czapę i okej.
0
@gumaz Ta małolata może jego wnukom i prawnukom mówić, że była z ich dziadkiem xD
3
@Kgorecki2500 A spirytusu dodałeś chociaż?
0
@Popitek12 Popi, w szkołach specjalnych obniżają wymagania.
0
@Karol145 Tottenham to marka sama w sobie. Marka przegrywów xDD
0
@derus Ja to teamNapoli ;)
0
@FcPortoFan1999 I okej, bardzo lubię OL.
0
@gumaz Oskiego byś wziął i okej.
1
@majkiii Nawet trzeźwy się wydaje xD
2
Tej @gumaz jesteś na meczu w Rzeszowie?
0
@FcPortoFan1999 Pewnie Łukasz narobił sobie nadziei na długotrwałą współpracę, ale presja okazała się za duża, bo w buty Papszuna nie da się wejść.
Gdyby zablokowali odejście Papszuna do Legii, byliby w innym zupełnie położeniu.
0
@FcPortoFan1999 Kozioł ofiarny musiał się znaleźć.
0
@Frimpong Błędem było oddawanie Diaza lekką ręką i ignorowanie Endo, który u Kloppa był kozakiem. Do tego ten konflikt z Salahem. Gość zdobył tytuł rok temu, przejeżdzając się na pracy poprzednika. Gdyby Klopp dostał na transfery w jednym okienku tyle, co Slot zeszłego lata, mielibyście, jak Lyon z lat 2001-2008.
1
Liverpool już chyba dał se siana na ten sezon.
0
@FcPortoFan1999 Oski, Termalika oficjalnie juz spadła.
0
@FcPortoFan1999 A można do tego w pakiecie Oskara P.?
2
@FcPortoFan1999 Oski, my Cię po prostu wszyscy lubimy ;)
3
@FcPortoFan1999 jest nieobecny, ale w pełni usprawiedliwiony...
2
Schalke po 3 latach wraca do Bundesligi!
0
@July_6_BcN Juliet, ten Pedri to jednak suchy jak badyl
0
@FcPortoFan1999 Oski, jutro na 7?