4

Oficjalnie: Edin Terzic nowym trenerem Athletic Bilbao. Szkoleniowiec podpisał 2-letni kontrakt i rozpocznie pracę w klubie 1 lipca.

1

@Eklerek piękne

1

David Raya zapewnił sobie właśnie kolejne Złote Rękawice za największą liczbę czystych kont.
Hiszpan nie wpuścił bramki w 17 meczach ligowych.

0

@HypeR Wiem, że jestem odmienny. Ale to ja się śmieję z innych, bo są tacy sami.

0

@Frimpong I co ty wtedy poczniesz, Kochel?

0

Everton przynajmniej raz nóg przed nimi nie rozkłada.

0

@FcPortoFan1999 Oski, zrobiłeś już imprezę z okazji mistrzostwa Porto?

1

@July_6_BcN Juliet, da się to wyleczyć?

1

@FcPortoFan1999 Oni sami są swoim nieszczęściem.

4

Chelsea w czapę i okej.

0

@gumaz Ta małolata może jego wnukom i prawnukom mówić, że była z ich dziadkiem xD

3

@Kgorecki2500 A spirytusu dodałeś chociaż?

0

@Popitek12 Popi, w szkołach specjalnych obniżają wymagania.

0

@Karol145 Tottenham to marka sama w sobie. Marka przegrywów xDD

0

@derus Ja to teamNapoli ;)

0

@FcPortoFan1999 I okej, bardzo lubię OL.

0

@gumaz Oskiego byś wziął i okej.

1

@majkiii Nawet trzeźwy się wydaje xD

2

Tej @gumaz jesteś na meczu w Rzeszowie?

0

@FcPortoFan1999 Pewnie Łukasz narobił sobie nadziei na długotrwałą współpracę, ale presja okazała się za duża, bo w buty Papszuna nie da się wejść.
Gdyby zablokowali odejście Papszuna do Legii, byliby w innym zupełnie położeniu.

0

@FcPortoFan1999 Kozioł ofiarny musiał się znaleźć.

0

@Frimpong Błędem było oddawanie Diaza lekką ręką i ignorowanie Endo, który u Kloppa był kozakiem. Do tego ten konflikt z Salahem. Gość zdobył tytuł rok temu, przejeżdzając się na pracy poprzednika. Gdyby Klopp dostał na transfery w jednym okienku tyle, co Slot zeszłego lata, mielibyście, jak Lyon z lat 2001-2008.

1

Liverpool już chyba dał se siana na ten sezon.

0

@FcPortoFan1999 Oski, Termalika oficjalnie juz spadła.

0

@FcPortoFan1999 A można do tego w pakiecie Oskara P.?

2

@FcPortoFan1999 Oski, my Cię po prostu wszyscy lubimy ;)

3

@FcPortoFan1999 jest nieobecny, ale w pełni usprawiedliwiony...

2

Schalke po 3 latach wraca do Bundesligi!

0

@July_6_BcN Juliet, ten Pedri to jednak suchy jak badyl

0

@FcPortoFan1999 Oski, jutro na 7?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?