Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tierney jełop kartek zapomnial?
8
Dramat, Gyokeres na ławce
@Eklerek @majkiii @Kessie @blakkudium
0
@Popitek12 Był McDonald, Poppers?
0
@Roobo A przecinki na klawiaturze to Pan masz?
1
@Kredon Lubię OL, a ten wynik to wstyd.
1
To mnie wzrusza.
0
@July_6_BcN Odpoczywa se, Juliet.
1
Leszno wygrywa z Motorem i okej.
0
@July_6_BcN No jak mi sam makaron dałaś, to rosół sobie zrobię..
0
@Luciano99 sorry, ale jednak tę*
1
@Safrani Aby dał spokojne utrzymanie, czołówki nikt nie wymaga.
3
Oficjalnie: Adam Nocoń zostaje w Pogoni Siedlce co najmniej do 2028 roku.
@FcPortoFan1999
1
Napoli oficjalnie zapewniło sobie grę w Lidze Mistrzów, a to oznacza, że klub z Neapolu będzie miał obowiązek wykupić wypożyczonego z Manchesteru United Rasmusa Hojlunda.
1
Napoli 2:0 i okej.
0
@FcPortoFan1999 Nas na wszystko stać.
0
@FcPortoFan1999 Oski, ile za Kiwiarków?
0
@FcPortoFan1999 Oski, musisz podesłać metody waszego trenera, żeby Arteta mógł wygrać na zimno.
0
@mekston Postawię mu pół litra i nie będzie narzekał.
7
@Frimpong Te sprzed denominacji się nie liczą.
2
@FcPortoFan1999 Oski, Ty już wiesz co.
1
@Eklerek To Cienkinson jeszcze kopie? xD
1
@FcPortoFan1999 Zaraz Łęczna leci do 2. ligi.
1
@Szklaner Wszędzie są Paździochy! :D
0
@Frimpong Nie trzeba z wami wygrywać, aby być mistrzem, fakty.
0
@FcPortoFan1999 Oski, a Ty co zaśpiewasz?
1
@Ilka Bierz urlop i chodź na piwo ze mną.
2
@Ilka Nie denerwuj się.
4
@Frimpong no co tam się dzieje? Skąd to zwątpienie?
0
@FcPortoFan1999 Kto się bije, Oski?
1
Igen, él egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
Gyöngyhaj azóta rég
Mély tengerbe ért.
Igen, él egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
La-la, la-la-la-la,
La-la-la-la-la-la.