0

Tierney jełop kartek zapomnial?

8



Dramat, Gyokeres na ławce

@Eklerek @majkiii @Kessie @blakkudium

0

@Popitek12 Był McDonald, Poppers?

0

@Roobo A przecinki na klawiaturze to Pan masz?

1

@Kredon Lubię OL, a ten wynik to wstyd.

1

To mnie wzrusza.

0

@July_6_BcN Odpoczywa se, Juliet.

1

Leszno wygrywa z Motorem i okej.

0

@July_6_BcN No jak mi sam makaron dałaś, to rosół sobie zrobię..

0

@Luciano99 sorry, ale jednak tę*

1

@Safrani Aby dał spokojne utrzymanie, czołówki nikt nie wymaga.

3

Oficjalnie: Adam Nocoń zostaje w Pogoni Siedlce co najmniej do 2028 roku.

@FcPortoFan1999

1

Napoli oficjalnie zapewniło sobie grę w Lidze Mistrzów, a to oznacza, że klub z Neapolu będzie miał obowiązek wykupić wypożyczonego z Manchesteru United Rasmusa Hojlunda.

1

Napoli 2:0 i okej.

0

@FcPortoFan1999 Nas na wszystko stać.

0

@FcPortoFan1999 Oski, ile za Kiwiarków?

0

@FcPortoFan1999 Oski, musisz podesłać metody waszego trenera, żeby Arteta mógł wygrać na zimno.

0

@mekston Postawię mu pół litra i nie będzie narzekał.

7

@Frimpong Te sprzed denominacji się nie liczą.

2

@FcPortoFan1999 Oski, Ty już wiesz co.

1

@Eklerek To Cienkinson jeszcze kopie? xD

1

@FcPortoFan1999 Zaraz Łęczna leci do 2. ligi.

1

@Szklaner Wszędzie są Paździochy! :D

0

@Frimpong Nie trzeba z wami wygrywać, aby być mistrzem, fakty.

0

@FcPortoFan1999 Oski, a Ty co zaśpiewasz?

1

@Ilka Bierz urlop i chodź na piwo ze mną.

2

@Ilka Nie denerwuj się.

4

@Frimpong no co tam się dzieje? Skąd to zwątpienie?

0

@FcPortoFan1999 Kto się bije, Oski?

1

Igen, él egy gyöngyhajú lány,

Álmodtam, vagy igaz talán,

Gyöngyhaj azóta rég

Mély tengerbe ért.

Igen, él egy gyöngyhajú lány,

Álmodtam, vagy igaz talán,

La-la, la-la-la-la,

La-la-la-la-la-la.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?