Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Raya tyle nie wpuści, to PSG ma ręcznik w bramce.
3
@Lionel_Messi10 I okej xDD
0
@FcPortoFan1999 Robota w lesie?
0
@FcPortoFan1999 Oski, będziesz dzisiaj trawę kosił?
0
@Prorokk Jesteś technikiem-mechanikiem?
1
@gumaz W 2006 to się uczyło szlugi potajemnie jarać za szkołą.
2
@Lionel_Messi10 Paweł, a Otamendi przeszedł do River Plate.
0
@Who_you_mam Myślisz, że kibice Arsenalu będą płakać po ewentualnej porażce? Jako fan "Kanonierów" będę ten mecz oglądał ten mecz ze spokojem. Dla mnie najważniejsza jest wygrana w Premier League.
0
@mekston Bo Oski czeka na Puchar Europy dla Porto.
2
@partymaker Kto Kuflowego Mocnego nie pije, to fujarą będzie i kutas mu obgnije.
2
@July_6_BcN Przecież ja byłem pogrążony w lekturze!
2
Czy mało to razy mówiłem Michałowej, że nie wolno w piecu palić plastkiem? Że to grzech?!
0
@FcPortoFan1999 Oski, a Dawid Kroczek zostaje w Rakowie do 2028.
0
@Popitek12 Poppers, lubisz Gyokeresa?
5
MAMY HERE WE GO: Kieran Trippier opuści Newcastle jako wolny agent i zasili szeregi Wolves.
0
@July_6_BcN Juliet, ja Cię nie zmuszałem xDD
1
@takisobiektos To jakby znowu wziąć Mazzariego xDD
0
@FcPortoFan1999 Oski, robisz grilla z tego powodu?
1
@Eklerek Dyktator na luzie i okej.
0
@PanMietek @FcPortoFan1999 do kadry go?
1
@blakkudium @FcPortoFan1999 bierzecie?
0
@FcPortoFan1999 Ale dla Sportingu czy dla Beniki?
0
@sergio5 @Frimpong i jak to zniesiesz?
0
@July_6_BcN Oski jest wolny xD
0
@Eklerek Jednego Jesusa już mamy.
0
@FcPortoFan1999 Oski, a co jeśli dostaniesz lepszą ofertę z innej firmy?
1
@flick to chcesz go, czy nie?
1
@Comentateiro @Kessie opinia?
0
@FcPortoFan1999 Wypije 2 Red-Bulle to zagra. Cześć, Oski.
0
@MessiForeverTheBest Ty za Kogutkami?