1

@Kgorecki2500 Raya tyle nie wpuści, to PSG ma ręcznik w bramce.

3

@Lionel_Messi10 I okej xDD

0

@FcPortoFan1999 Robota w lesie?

0

@FcPortoFan1999 Oski, będziesz dzisiaj trawę kosił?

0

@Prorokk Jesteś technikiem-mechanikiem?

1

@gumaz W 2006 to się uczyło szlugi potajemnie jarać za szkołą.

2

@Lionel_Messi10 Paweł, a Otamendi przeszedł do River Plate.

0

@Who_you_mam Myślisz, że kibice Arsenalu będą płakać po ewentualnej porażce? Jako fan "Kanonierów" będę ten mecz oglądał ten mecz ze spokojem. Dla mnie najważniejsza jest wygrana w Premier League.

0

@mekston Bo Oski czeka na Puchar Europy dla Porto.

2

@partymaker Kto Kuflowego Mocnego nie pije, to fujarą będzie i kutas mu obgnije.

2

@July_6_BcN Przecież ja byłem pogrążony w lekturze!

2

Czy mało to razy mówiłem Michałowej, że nie wolno w piecu palić plastkiem? Że to grzech?!

0

@FcPortoFan1999 Oski, a Dawid Kroczek zostaje w Rakowie do 2028.

0

@Popitek12 Poppers, lubisz Gyokeresa?

5

MAMY HERE WE GO: Kieran Trippier opuści Newcastle jako wolny agent i zasili szeregi Wolves.

0

@July_6_BcN Juliet, ja Cię nie zmuszałem xDD

1

@takisobiektos To jakby znowu wziąć Mazzariego xDD

0

@FcPortoFan1999 Oski, robisz grilla z tego powodu?

1

@Eklerek Dyktator na luzie i okej.

0

1

0

@FcPortoFan1999 Ale dla Sportingu czy dla Beniki?

0

@sergio5 @Frimpong i jak to zniesiesz?

0

@July_6_BcN Oski jest wolny xD

0

@Eklerek Jednego Jesusa już mamy.

0

@FcPortoFan1999 Oski, a co jeśli dostaniesz lepszą ofertę z innej firmy?

1

@flick to chcesz go, czy nie?

1

0

@FcPortoFan1999 Wypije 2 Red-Bulle to zagra. Cześć, Oski.

0

@MessiForeverTheBest Ty za Kogutkami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?