2

@Spider_Man Bośnia.

0

@Borneo Borni, co sądzisz o mundialu?

1

@Votrox7 Zbiera złom, jak każdy ziom.

0

@esem91 Panie, jakie wczoraj?

0

@FcPortoFan1999 Oglądasz Oski?

0

@FcPortoFan1999 Oski, w robocie gadacie o mundialu?

0

@LAMC_10 Pytanie, czy dostanie podwyżkę.

1

@Borneo Borni, nie krzycz.

1

@Giwera Dla pracowników Lucka stworzone xD

0

@July_6_BcN Juliet, wezwać @doktor?

2

@Safrani Zabierasz pan @Kessie jako byłego piłkarza Milanu?

1

@FcPortoFan1999 Cześć Oski. Odprężyłeś się w pracy?

5

@Lionel_Messi10 Panie, Malaga z Las Palmas o awans gra xDD

0

@Comentateiro Kupuje potężny Bayern Martinelliego od nas?

1

@blakkudium Wolałbym mimo wszystko odejście Martinelliego.

0

Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las..

0

@MateS Łubik Wam odchodzi.

0

@July_6_BcN Stawiaj torta xD

1

@July_6_BcN Juliet, wszystkiego najlepszego :D

2

@Lanosss Nie widziałem, że @Kessie zawędrował całkiem niedaleko mnie ;)

0

@FcPortoFan1999 Oski, nie bluźnij.

0

@Laminedependencia



Ja to widzę tak.

1

@Eklerek Panie, co pan masz na sobie?

0

@Kgorecki2500 I co ten @Kessie im zrobił złego?

0

@FcPortoFan1999 Oski, bez Ciebie byłoby nudno i smutno.

0

@FcPortoFan1999 Akurat Oski przed robotą meczyk obejrzysz.

5

@July_6_BcN On jest w trakcie najdłuższej głodówki w swoim życiu. Nie jadł nic od śniadania.

1

@blakkudium I dobrze, niech wraca do zdrowia.

2

@Roobo Zdecydowanie Niemcy 2006.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?