Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oski, mówiłem Ci, żebyś mi Kiwiora oddał.
2
Czy ktoś ich jeszcze razem widział?
Czy ktoś cokolwiek o nich wie?
1
@Kapitan hawk Przed "a" powinieneś postawić przecinek, czego nie uczyniłeś. Tak samo przed "by".
0
@FcPortoFan1999 Wy jesteście wielcy!
0
@FcPortoFan1999 Oski, wygrajcie 4:0.
2
@Lionel_Messi10 Nie pierdziel Pan, tylko polej.
0
@Frimpong Niech ten ziomuś na siłownię się zapisze.
4
@Bolton Idziemy na piwo?
0
@FCB_dimiC Tragedia ten Arsenal, co nie Dominik?
2
@mordini123 Jeszcze na kolanach będą prosić Postoceglou o powrót
1
@FcPortoFan1999 Ten Raków jakoś mnie nie przekonuje.
0
@MessiForeverTheBest No na pewno.
2
@Eklerek @Kessie Ja bym powiedział panowie, że ta drużyna zwyczajnie choruje na brak mentalności w końcówce sezonu. Kolejny raz Arsenal nie wyciąga wniosków i może przegrać mistrzostwo przez niewygrywanie z jakimiś korniszonami.
2
@BulaKG Mecz trwa 90 minut, mordo.
0
@FcPortoFan1999 Oski, a jutro druga zmiana?
0
@FcPortoFan1999 Widać, że Pogoń chce być takim Janosikiem :/
0
@FcPortoFan1999 Już remisik, Oski.
0
@Eklerek To swoją drogą.
3
Niepokoi mnie, że Pogoń z Siedlec ma problemy z Tychami..
2
@Ignareks Ale ŁKS jutro gra.
1
@FcPortoFan1999 Szczury paradują?
1
@Karol145 Nie wzywaj nadaremno.
0
@NeroTFP1 @Frimpong opinia?
1
@Comentateiro Czy Arsenal znowu to wypuści?
2
@Kessie To ten złodziej zabrał.
1
@FcPortoFan1999 Jutro na 7, Oski?
0
@Frimpong Salah walnie hat-tricka?
2
@July_6_BcN Juliet, ty wiesz jak dojebać..
2
@FcPortoFan1999 @Kessie 1000!
2
@Frimpong Ty sie tak nie ciesz, bo mają tylko 4 pkt straty do was