0

@FcPortoFan1999 Oski, mówiłem Ci, żebyś mi Kiwiora oddał.

2

Czy ktoś ich jeszcze razem widział?

Czy ktoś cokolwiek o nich wie?

1

@Kapitan hawk Przed "a" powinieneś postawić przecinek, czego nie uczyniłeś. Tak samo przed "by".

0

@FcPortoFan1999 Wy jesteście wielcy!

0

@FcPortoFan1999 Oski, wygrajcie 4:0.

2

@Lionel_Messi10 Nie pierdziel Pan, tylko polej.

0

@Frimpong Niech ten ziomuś na siłownię się zapisze.

4

@Bolton Idziemy na piwo?

0

@FCB_dimiC Tragedia ten Arsenal, co nie Dominik?

2

@mordini123 Jeszcze na kolanach będą prosić Postoceglou o powrót

1

@FcPortoFan1999 Ten Raków jakoś mnie nie przekonuje.

0

@MessiForeverTheBest No na pewno.

2

@Eklerek @Kessie Ja bym powiedział panowie, że ta drużyna zwyczajnie choruje na brak mentalności w końcówce sezonu. Kolejny raz Arsenal nie wyciąga wniosków i może przegrać mistrzostwo przez niewygrywanie z jakimiś korniszonami.

2

@BulaKG Mecz trwa 90 minut, mordo.

0

@FcPortoFan1999 Oski, a jutro druga zmiana?

0

@FcPortoFan1999 Widać, że Pogoń chce być takim Janosikiem :/

0

@FcPortoFan1999 Już remisik, Oski.

0

@Eklerek To swoją drogą.

3

Niepokoi mnie, że Pogoń z Siedlec ma problemy z Tychami..

2

@Ignareks Ale ŁKS jutro gra.

1

@FcPortoFan1999 Szczury paradują?

1

@Karol145 Nie wzywaj nadaremno.

0

1

@Comentateiro Czy Arsenal znowu to wypuści?

2

@Kessie To ten złodziej zabrał.

1

@FcPortoFan1999 Jutro na 7, Oski?

0

@Frimpong Salah walnie hat-tricka?

2

@July_6_BcN Juliet, ty wiesz jak dojebać..

2

2

@Frimpong Ty sie tak nie ciesz, bo mają tylko 4 pkt straty do was

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?