Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Może pójdzie do Porto, co ty na to @FcPortoFan1999 ?
2
Katowice jeszcze próbują!!
6
OFICJALNIE: Andy Robertson po sezonie opuszcza Liverpool!
@Frimpong @Kessie @blakkudium
1
@FcPortoFan1999 Oski, a czy Raków powinien zmienić trenera latem?
0
@FcPortoFan1999 Oski, układałeś panele?
0
@July_6_BcN Nie zrobiłaś nic złego, żeby cierpieć :(
0
@July_6_BcN Juliet, uszy do góry :D
0
@FcPortoFan1999 Oski, wyspałeś się?
1
@FCB24 Haramball dyktatora wjedzie na pełnej xD
0
@July_6_BcN Przytul go.
0
Kwara na 2:0 dla PSG
0
@tbas Nie denerwuj się, Andrzej.
1
@FcPortoFan1999 Ja bym jeszcze Galerię dodał.
0
@FcPortoFan1999 A na dzień dzisiejszy w ilu procentach są faworytami do wygrania turnieju?
0
@FcPortoFan1999 Oski, zabrzanie idą po Puchar?
2
Michniewicz o "aferze premiowej" po latach!
Grzegorz Krychowiak: "Uważa Trener, że przez premię stracił pracę?"
Czesław Michniewicz: "Ja myślę, że w dużej mierze tak. Bo wyniki na to nie wskazywały. Tak jak mówię, zrobiliśmy wszystko, co należało zrobić. O stylu zawsze można rozmawiać, ale zawsze o stylu rozmawiają przegrani. My nie byliśmy przegrani na tych mistrzostwach. Graliśmy z silnymi zespołami przez moją całą pracę w reprezentacji, a mimo wszystko te cele osiągnęliśmy.
I wiesz co... To nie ja, nie ty wymyśliłeś tę premię. I Pan Premier Mateusz Morawiecki był na wywiadzie u żurnalisty...
I on mu zadał pytanie właśnie o premię i tak dalej. I on mówi, że ubolewa nad tym, że on wymyślił tę premię, nic złego nie chciał zrobić, chciał zmotywować bardziej drużynę, ale że przez tę premię ja straciłem pracę. Premier do mnie dzwonił po tym, jak się okazało, że kontraktu nie przedłużą.
PRZEPRASZAŁ MNIE za to całe zamieszanie.
Ja... czy ty... my nie jesteśmy niczemu winni w tej sytuacji. My nie wyciągnęliśmy ręki po tę premię, my nie prosiliśmy o tą premię i tak dalej. Premier wymyślił, że będzie jakaś motywacja dla nas i... no stało się tak, jak się stało.
Zrobiono z tego, no wiecie, taki motyw jak gdyby najważniejszy element tych mistrzostw w Katarze – to była premia. Gdzie byliśmy tam prawie trzy tygodnie, zagraliśmy cztery mecze...
Graliśmy ze świetnymi zespołami, była fajna atmosfera i myślę, że dużo rzeczy było fajnych, a wszystko zostało sprowadzone tylko do tej premii, bo nikt nie chciał rozmawiać o merytoryce."
RMF FM
@FcPortoFan1999
3
@Zoker Te gole nigdy się nie znudzą xD
0
@RozowaPantera Jutro nie będziemy pamiętać, ile.
1
@mientusek1407 Nikt Sportingowi nie bronił strzelić do tej pory.
1
Haaaaaaaaveeeeeertzzzz!!!!!!!!
1
@maroon Kepa by to pewnie przepuścił pod nogami.
0
@Cvzx Dlatego dyktator w Lizbonie każe grać na remis.
0
@Tridente2015 Ale strzał Zubiego naprawdę ładny.
1
Zubimendiiiiii 1:0 Arsenal!!!
Edit - no goal.
4
Arbeloa: "To moja wina, że @Kessie nie dostał pensji".
0
@PiotrekBarca2004 Gramy tak, jak dyktator tego oczekuje.
1
@FcPortoFan1999 Miedziowi nie chcą już być mistrzem?
1
@Kozinho. No to nikt nie będzie mistrzem.
1
@July_6_BcN Juliet, gotowa na kibicowanie Gunners?
3
@Bolton Ty świntuchu.