0

@FcPortoFan1999 Oski, już zjadłeś barszcz?

2

@July_6_BcN Juliet, chodź na święconkę!

0

@piJohn Hmm, a Lakers pójdą na mistrza?

0

Austin Reaves wypada ze składu LA Lakers na dłuższy czas.

Rzucający "Jeziorowców" nie zagra do końca sezonu zasadniczego ze względu na uraz mięśni brzucha. Przerwa potrwa około 4-6 tygodni.


Wcześniej z gry wypadł Luka Doncic, który uszkodził ścięgno udowe. Niemal na pewno Lakers zaczną Play-Offy bez swoich dwóch piekielnie ważnych koszykarzy..

2

@Chimera A @Kessie już polewa.

1

Alleluja, Alleluja, Alleluja!

1

@ViscaelBarca2007 A może on specjalnie odpadł z krajowych pucharów, abyśmy już nie musieli oglądać Kepy na boisku xDD

2

@Kessie Gyoko strzelił i okej.

1

No pewne błędy i niedociągnięcia tu są, ale spoko - odrobimy w drugiej.

@Kessie

0

@FcPortoFan1999 Oski, jutro na rezurekcję?

1

@FcPortoFan1999 Chlip, chlip :(

3

@Kessie Kesior, zapodaj jeszcze skład Arsenalu.

1

@Kessie Ja doniosę Kuflowe Mocne i okej.

1

@Comentateiro nie dostałeś zawału?

2

@Kessie Ale na 21:00 wytrzeźwieje?

0

@Ilka jak tam nastrój?

1

@FcPortoFan1999 Jeden strzał oddali xD

2

@FcPortoFan1999 Ale ty Oski masz silną psychikę.

0

@Frimpong Co byś zjadł?

0

@Pablozeusz Szkoda, że taki potężny nie był z West Hamem ;)

1

@gumaz Heh, szkoda, że w Anglii nie mają jaj, aby City tak ukarać :/

0

@FcPortoFan1999 Oski, a ty jakiego radia słuchasz?

1

A tak btw. to o 15:00 Agnieszka "Kołodka" Kołodziejska debiutuje na antenie RMF FM.

@Criss18Barca

2

@Giwera A Pan jaką masz kiełbasę, Panie Ferdku?

1

@FcPortoFan1999 Oski, ale dzisiaj Pogoń gra.

1

@Konradowskyy Adam Marchliński? TOP!

2

@gumaz Dodaj, że grill połączony dziś jest z meczem Pogoni Siedlce o 19:30.

1

@Frimpong Jak będziesz na Orlenie, kup mi 4 Kuflowe Mocne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?