Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oski, już zjadłeś barszcz?
2
@July_6_BcN Juliet, chodź na święconkę!
0
@piJohn Hmm, a Lakers pójdą na mistrza?
0
Austin Reaves wypada ze składu LA Lakers na dłuższy czas.
Rzucający "Jeziorowców" nie zagra do końca sezonu zasadniczego ze względu na uraz mięśni brzucha. Przerwa potrwa około 4-6 tygodni.
Wcześniej z gry wypadł Luka Doncic, który uszkodził ścięgno udowe. Niemal na pewno Lakers zaczną Play-Offy bez swoich dwóch piekielnie ważnych koszykarzy..
2
@Chimera A @Kessie już polewa.
1
Alleluja, Alleluja, Alleluja!
1
@ViscaelBarca2007 A może on specjalnie odpadł z krajowych pucharów, abyśmy już nie musieli oglądać Kepy na boisku xDD
2
@Kessie Gyoko strzelił i okej.
1
No pewne błędy i niedociągnięcia tu są, ale spoko - odrobimy w drugiej.
@Kessie
0
@FcPortoFan1999 Oski, jutro na rezurekcję?
1
@FcPortoFan1999 Chlip, chlip :(
3
@Kessie Kesior, zapodaj jeszcze skład Arsenalu.
1
@Kessie Ja doniosę Kuflowe Mocne i okej.
1
@Comentateiro nie dostałeś zawału?
2
@Kessie Ale na 21:00 wytrzeźwieje?
0
@Ilka jak tam nastrój?
1
@FcPortoFan1999 Jeden strzał oddali xD
2
@FcPortoFan1999 Ale ty Oski masz silną psychikę.
0
@Frimpong Co byś zjadł?
0
@Comentateiro Nie jest:
https://giphy.com/gifs/champions-league-arsenal-abdulatif-CtobHzEzTdv5uNNiwO
0
@Pablozeusz Szkoda, że taki potężny nie był z West Hamem ;)
1
@gumaz Heh, szkoda, że w Anglii nie mają jaj, aby City tak ukarać :/
0
@FcPortoFan1999 Oski, a ty jakiego radia słuchasz?
1
@FcPortoFan1999 https://www.gruparmf.pl/najwiekszy-radiowy-transfer-roku-agnieszka-kolodziejska-w-rmf-fm,article,1520.html
1
A tak btw. to o 15:00 Agnieszka "Kołodka" Kołodziejska debiutuje na antenie RMF FM.
@Criss18Barca
2
@Giwera A Pan jaką masz kiełbasę, Panie Ferdku?
1
@FcPortoFan1999 Oski, ale dzisiaj Pogoń gra.
1
@Konradowskyy Adam Marchliński? TOP!
2
@gumaz Dodaj, że grill połączony dziś jest z meczem Pogoni Siedlce o 19:30.
1
@Frimpong Jak będziesz na Orlenie, kup mi 4 Kuflowe Mocne.