3



Gyoko w pierwszym i okej.

@Kessie @blakkudium @Eklerek

0

@FcPortoFan1999 W sprawie Sportingu, Oski.

1

@Karol145 Chłop, co żartu nie zrozumiał xD

0

@kubix05 Okradziony ze Złotej Piłki 2013.

0

@FcPortoFan1999 Oski, Julka stwierdziła, że się Ciebie boi :(

0

@MessiForeverTheBest Ale Napoli trenuje Conte, a Inter też takie przewagi wypuszczał.

0

Napoli wygrywa i okej. Nie skreślać ich proszę ;)

2

@July_6_BcN Juliet, boisz się Oskiego?

3

@blakkudium No tak, kontuzje w takim momencie - nowe, żodyn się nie spodziewoł!

1

@FcPortoFan1999 Jutro pierwsza zmiana, Oski?

0

@FcPortoFan1999 Oski, czy Mileta Rajović to dobry strzelec?

0

@FcPortoFan1999 Oski, kup go!

1

@Lionel_Messi10 Nie wkur*iaj mnie nawet xDD

0

@FcPortoFan1999 Oski, Wisła dziś wygra?

2

@RozowaPantera Jego czy cudze 5 dych?

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

5

@MessiForeverTheBest Ty świntuchu.

0

@Salchent Potężny Bayern*

1

@RoberDzik Nagle jest, że po odpadnięciu Arsenalu Puchar Anglii i Kukuryku Cup stają się tak ważnymi trofeami. Bo przecież Arsenal odpadł, to hehehehe.
Ale jak Arsenal wygrywa te rozgrywki, to stają się one tylko trofeami drugiej kategorii.

1

@FcPortoFan1999 Oski, a jutro na 7?

1

@FcPortoFan1999 Oski, trzeba kolegę już do łóżka położyć, bo bredzi.

2

@blakkudium Oczywiście, w tym samym miejscu, o tej samej porze, bierzemy piwerko i wódeczkę.

7

- To pan nie wie, że Polski na Mundialu w ogóle nie będzie?


- Jak to nie będzie... a kto będzie?


- Nie jestem upoważniony, aby udzielać panu takich odpowiedzi, ale jedno co mogę powiedzieć, to to, że pan czegoś takiego nigdy w życiu nie widział.


- A skąd pan wiesz, co ja żem widział, albo nie widział... ja żem w życiu wiele różnych rzeczy już widział!


- A Curacao... mówi panu to coś?


- Cura... co?


- Jajco!


0

@FcPortoFan1999 Klątwa Don Francesco z zeszłego roku w końcówce sezonu?

0

@FcPortoFan1999 Oski, a tak btw. co się stało wczoraj w Porto? :O

2

@Popitek12 Upiłeś się tym kefirem, Poppers?

1

@FcPortoFan1999 Żółci 800!

4

@Luciano99 @Comentateiro przynoś miednicę!

1

@tbas Spóźniony* :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?