Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gyoko w pierwszym i okej.
@Kessie @blakkudium @Eklerek
0
@FcPortoFan1999 W sprawie Sportingu, Oski.
1
@Karol145 Chłop, co żartu nie zrozumiał xD
0
@kubix05 Okradziony ze Złotej Piłki 2013.
0
@FcPortoFan1999 Oski, Julka stwierdziła, że się Ciebie boi :(
0
@MessiForeverTheBest Ale Napoli trenuje Conte, a Inter też takie przewagi wypuszczał.
0
Napoli wygrywa i okej. Nie skreślać ich proszę ;)
2
@July_6_BcN Juliet, boisz się Oskiego?
3
@blakkudium No tak, kontuzje w takim momencie - nowe, żodyn się nie spodziewoł!
1
@FcPortoFan1999 Jutro pierwsza zmiana, Oski?
0
@FcPortoFan1999 Oski, czy Mileta Rajović to dobry strzelec?
0
@FcPortoFan1999 Oski, kup go!
1
@Lionel_Messi10 Nie wkur*iaj mnie nawet xDD
0
@FcPortoFan1999 Oski, Wisła dziś wygra?
2
@RozowaPantera Jego czy cudze 5 dych?
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
5
@MessiForeverTheBest Ty świntuchu.
0
@Salchent Potężny Bayern*
1
@RoberDzik Nagle jest, że po odpadnięciu Arsenalu Puchar Anglii i Kukuryku Cup stają się tak ważnymi trofeami. Bo przecież Arsenal odpadł, to hehehehe.
Ale jak Arsenal wygrywa te rozgrywki, to stają się one tylko trofeami drugiej kategorii.
1
@FcPortoFan1999 Oski, a jutro na 7?
1
@FcPortoFan1999 Oski, trzeba kolegę już do łóżka położyć, bo bredzi.
2
@blakkudium Oczywiście, w tym samym miejscu, o tej samej porze, bierzemy piwerko i wódeczkę.
7
- To pan nie wie, że Polski na Mundialu w ogóle nie będzie?
- Jak to nie będzie... a kto będzie?
- Nie jestem upoważniony, aby udzielać panu takich odpowiedzi, ale jedno co mogę powiedzieć, to to, że pan czegoś takiego nigdy w życiu nie widział.
- A skąd pan wiesz, co ja żem widział, albo nie widział... ja żem w życiu wiele różnych rzeczy już widział!
- A Curacao... mówi panu to coś?
- Cura... co?
- Jajco!
0
@FcPortoFan1999 Klątwa Don Francesco z zeszłego roku w końcówce sezonu?
0
@FcPortoFan1999 Oski, a tak btw. co się stało wczoraj w Porto? :O
2
@Popitek12 Upiłeś się tym kefirem, Poppers?
1
@FcPortoFan1999 Żółci 800!
4
@Luciano99 @Comentateiro przynoś miednicę!
1
@tbas Spóźniony* :/