Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Nie ma hamulcowego w pomocy, to będzie łatwiej.
5
Gyoko w pierwszym i okej
@Kessie @Eklerek @blakkudium
1
@Kapitan hawk Słyszałem, że @FcPortoFan1999 lubi.
1
@FcPortoFan1999 @Batys O Bogowie, walka!
1
@Kessie Dobrze, że temu ochroniarzowi nie jebnął pięścią xDD
0
@Sinirsey I don't care.
1
@Kessie Nie mogę już poprawić, za późno :(
1
@Frimpong No nie wiem, jakby "Wisienki" wygrały, to zbliżają się do was na 4 punkty.
2
@mekston Nocny moderator śpi, a to wiekopomne wydarzenie musi być pilnie zapowiedziane!
4
Dzisiaj mecz dnia pomiędzy Arsenalem, a Bournemouth i okej.
1
@maroon Ale najpierw o 13:30 oglądamy the Gunners, przypominam.
2
@Comentateiro A to jest jakiś obowiązek interesowania się polityką?
1
@FcPortoFan1999 Miłego weekendu, Oski.
3
@Frimpong Będzie oprawa anty-Slot?
1
@July_6_BcN Juliet, po prostu upiłem Eklerka ruskim bimbrem, ale nie bij mnie za to.
1
@FcPortoFan1999 Drugiej czy trzeciej, Oski?
0
Tottenham w strefie spadkowej xdd
5
Piłkarze Tottenhamu są zgodni, że Roberto De Zerbi nauczył ich już więcej niż Thomas Frank, Igor Tudor i Ange Postecoglou razem wzięci.
[Miguel Delaney]
To prawdopodobnie pierwszy przypadek w historii, że nowy trener nauczył zespół więcej niż trzej poprzedni łącznie, mimo że nie poprowadził jeszcze żadnego meczu.
0
@July_6_BcN Juliet, ile masz plakatów Pedriego w pokoju?
1
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN Nie bić mi się tu!
1
@FcPortoFan1999 Oski, nie denerwuj się :(
3
@ViscaelBarca2007 Wygrywamy jedną i okej.
0
Leszno widać nie bierze jeńców.
2
@FcPortoFan1999
"Życie choć piękne, tak kruche jest"
1
@BulaKG Ten chłop jakiejś diety powinien zacząć zażywać.
1
@mekston 19 kwietnia będzie mecz wszechczasów.
1
@blakkudium Może pójdzie do Porto, co ty na to @FcPortoFan1999 ?
2
Katowice jeszcze próbują!!
6
OFICJALNIE: Andy Robertson po sezonie opuszcza Liverpool!
@Frimpong @Kessie @blakkudium
1
@FcPortoFan1999 Oski, a czy Raków powinien zmienić trenera latem?