Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 A @July_6_BcN widziałeś na siłce, Poppers?
1
@Frimpong No to wygracie.
1
@FcPortoFan1999 Oski, a awanturka dzisiaj jest?
1
@Frimpong W to samo, co Liverpool.
2
@kamyk_23 Kuflowe Mocne
0
@Ilka Mogę zjeść ten schab?
1
@FcPortoFan1999 Już po robocie, Oski?
1
@arasz1819 A @Kessie jakim byłby trenerem, Pawle?
6
Mikel Arteta menedżerem marca i okej.
0
Czyli Gattuso stał się kozłem ofiarnym.
0
Jak dyktator chce, to bierzemy i okej.
0
@FcPortoFan1999 Oski, bierzesz miesięczny urlop na mundial?
2
@Borneo Borni, lubisz @Kessie - go?
1
@lucca87 Czechom.
1
@FcPortoFan1999 Oski, Urban podpisał nowy kontrakt z PZPN.
1
@Kozinho. A jest w gaciach przynajmniej?
1
@ViscaelBarca2007 Dyktator go bierze i okej.
1
@mekston Oski weźmie miesięczny urlop.
2
@Karol145 A da sie być za żadną? Każda partia jest gówno warta.
0
@FcPortoFan1999 Oski, będziesz na Wielkanoc we Wrocławiu?
0
@FcPortoFan1999 Oski, Urbanków nigdy za wiele?
2
@blakkudium @Kessie bierzemy go?
0
@July_6_BcN Juliet, na zagrychę ogórki czy kiełbasa?
1
@Popitek12 Czy to był Przepitek?
0
@FcPortoFan1999 Oski, jutro też wolne?
1
@Frimpong Znowu się połamałeś przez niego?
3
@kamyk_23 Życia by mi zabrakło :/
3
@kamyk_23 Ok, Andrzej.
1
@July_6_BcN Juliet, czekasz na czerwiec?
1
@FcPortoFan1999 Oski, próbowałeś wina z Porto?