0

@Popitek12 A @July_6_BcN widziałeś na siłce, Poppers?

1

@Frimpong No to wygracie.

1

@FcPortoFan1999 Oski, a awanturka dzisiaj jest?

1

@Frimpong W to samo, co Liverpool.

2

@kamyk_23 Kuflowe Mocne

0

@Ilka Mogę zjeść ten schab?

1

@FcPortoFan1999 Już po robocie, Oski?

1

@arasz1819 A @Kessie jakim byłby trenerem, Pawle?

6

Mikel Arteta menedżerem marca i okej.

0

Czyli Gattuso stał się kozłem ofiarnym.

0

Jak dyktator chce, to bierzemy i okej.

0

@FcPortoFan1999 Oski, bierzesz miesięczny urlop na mundial?

2

@Borneo Borni, lubisz @Kessie - go?

1

@lucca87 Czechom.

1

@FcPortoFan1999 Oski, Urban podpisał nowy kontrakt z PZPN.

1

@Kozinho. A jest w gaciach przynajmniej?

1

@ViscaelBarca2007 Dyktator go bierze i okej.

1

@mekston Oski weźmie miesięczny urlop.

2

@Karol145 A da sie być za żadną? Każda partia jest gówno warta.

0

@FcPortoFan1999 Oski, będziesz na Wielkanoc we Wrocławiu?

0

@FcPortoFan1999 Oski, Urbanków nigdy za wiele?

2

@blakkudium @Kessie bierzemy go?

0

@July_6_BcN Juliet, na zagrychę ogórki czy kiełbasa?

1

@Popitek12 Czy to był Przepitek?

0

@FcPortoFan1999 Oski, jutro też wolne?

1

@Frimpong Znowu się połamałeś przez niego?

3

@kamyk_23 Życia by mi zabrakło :/

3

@kamyk_23 Ok, Andrzej.

1

@July_6_BcN Juliet, czekasz na czerwiec?

1

@FcPortoFan1999 Oski, próbowałeś wina z Porto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?