Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@majkiii A 19 kwietnia Arsenal zapewnia sobie mistrza i okej
1
@gumaz @FcPortoFan1999 a ty Oski ile śpisz?
1
@FcPortoFan1999 Oski, jutro na 7?
1
@blakkudium Ja od czasów Beniteza
0
@FcPortoFan1999 https://transfery.info/aktualnosci/radomiak-radom-znow-szokuje-bedzie-mial-nowego-trenera/268616
1
Ponoć Kiko Ramirez nie będzie juz trenerem Radomiaka.
@FcPortoFan1999
0
@Who_you_mam Ale za to jesteśmy liderem.
1
@FcPortoFan1999 Bo szachy znakomicie uczą strategii.
0
@FcPortoFan1999 Oski, grałeś z Panem Mietkiem na kurniku w szachy?
0
@FcPortoFan1999 Oski, jak to jest w końcu z tym Walukiewiczem?
0
Wiadomo, co z Etikike?
1
@FcPortoFan1999 Nie chcę być złym prorokiem, ale coś czuję, że ten cały Tomczyk odejdzie tak szybko, jak Szwarga.
1
@Fog_W_1899 No właśnie Arsenal traci wiele głupich goli po błędach defensorów, a Raya wiele razy bronił strzały praktycznie niemożliwe do obrony.
2
@Fog_W_1899 No tak, w lidze angielskiej 2x z rzędu wygrał Złote Rękawice, faktycznie placek.
0
@Czyhrynski Czemu @guardiola Cię kupił i po roku odsprzedał?
4
@takisobiektos Przecież de la Fuente to uparty osioł, więc i tak będzie stawiał na pupilka Simona.
0
@Kozinho. Pewnie kiełbasa i seta
0
@FcPortoFan1999 Oski, czyli od teraz Fiorentiny nie lubimy.
2
@Kwiatek1899 A jak dla zdrowotności, to bardzo proszę!
0
@FcPortoFan1999 Oski, przynieś im szczęście.
0
@FcPortoFan1999 Bo to ważny meczyk
1
@FcPortoFan1999 zwolnij się może z godzinkę, żeby obejrzeć meczyk Porto.
1
@FcPortoFan1999 Nie sądzisz Oski, ze Podolskiemu łatwiej byłoby skończyć karierę?
1
@Eklerek Ale jeszcze go nie sprzedamy, co nie?
1
Szkoda tego Ramsdale'a..
0
@July_6_BcN co powiesz o grze Pedriego?
1
@Kessie Po wypitym litrze?
3
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/porazajaco-niecelny-strzal-wybil-sasiadom-korki-wideo/297223
Można i tak.
0
@FcPortoFan1999 Chcesz, żeby Julka Cię przytuliła?
1
@Kessie Różne wcielenia dyktatora.