Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Czuję, ze może być 5:0, Oski.
2
@tomek8756 COYG :D
3
@Popitek12 Zapytam Artetę, co może dla Ciebie zrobić.
1
@FcPortoFan1999 Oski, za którym razem zdałeś prawko?
1
@FcPortoFan1999 Dziś FC Porto wygra 3:0 i okej.
0
@Arkon Mordziu, były takie czasy, że Arsenal ledwo 50 przekraczał xDD
0
@Arkon Grają padakę, a strzelili ponad 100 goli w tym sezonie.
2
@tbas Mocny, jak diabli ten "miszcz" Anglii.
0
@tbas Pewnie wypatrzył podwawelską na promocji.
0
@Pressinho Dlatego Gyoko jest najlepszy.
1
@FcPortoFan1999 Czyżby Raków jeszcze był mentalnie we Włoszech?
8
@Comentateiro Pewnie zdrowych bramkarzy potężnego Bayernu.
0
@July_6_BcN Nie chcesz być przyjaciółką Kesiora? xD
0
@Azi @July_6_BcN opinia?
7
@PatrychoO W sumie to kolega kamyk fajnie podsumował lwią część starszych ludzi. Tak bardzo domagają się oni szacunku od młodych, a sami nie mają oporu przed obrażaniem ich.
3
Trzeci bramkarz Bayernu Monachium, Sven Ulreich, wczoraj podczas meczu z Bayerem Leverkusen zerwał mięsień przywodziciela w prawej nodze.
Oznacza to, że żaden z doświadczonych bramkarzy Bayernu (Manuel Neuer, Jonas Urbig, Sven Ulreich oraz Leon Klanac) nie jest gotowy do gry przeciwko Atalancie. Jedynymi opcjami do występu są obecnie 16-letni Leonard Prescott oraz 19-letni Jannis Bärtl.
3
@Azi A co ci @Kessie zrobił, że go chcesz sprzedać?
0
@FcPortoFan1999 Bo to był mecz o "6" pkt.
1
@Popitek12 A Arsenal idzie na mistrza, Poppers.
0
@FcPortoFan1999 Oski, w sumie szkoda tej porażki w Niepołomicach.
1
Pogoń Siedlce wygrała!
0
Pogoń z Siedlec grać!
0
@FcPortoFan1999 Oski, poradzą sobie w niej?
0
@Luciano99 Wystarczy, że po raz kolejny są niżej w tabeli.
12
Arsenal zdobył w tym sezonie Premier League więcej punktów (70) niż Tottenham w ciągu ostatnich dwóch sezonów łącznie (67).
Squawka
3
@Popitek12 Poppers, lubisz czekolady?
1
@APTAPT Pep jeszcze musi wydać 500 mln, żeby to poszło.
1
@FcPortoFan1999 Oski, zapomniałem jednego pytania zadać.
2
@Eklerek Dołączam się.
1
@cchesterr43 Zejdź mi z oczu.