0

@Popitek12 Przeproś.

0

@FcPortoFan1999 Chcesz herbatę?

0

@FcPortoFan1999 Oski, jak ci minął dzień w pracy?

1

@Eklerek Ale im wlejemy.

0

@Frimpong Dzięki za uznanie.

0

David Raya to kozak!

0

@Popitek12 Nie podlizuj się, Popi.

0

@FcPortoFan1999 A już myślałem, że Katowice mogą się włączyć do walki o mistrza.

3

Rice, Rice baby i okej!

2

Eze jesteś zajebisty!!!

0

Widzę, ze PSG nie bierze jeńców.

2

@mekston Kesior zagra po 45 minut w obu drużynach.

0

@Popitek12 Oddaj nam Fermina, Poppers.

2

@Kessie Najwyżej powiesz @Luciano99 , że jutro nie przyjdziesz.

0

I ten tego, z tym i ten.

4



Gyoko w pierwszym i okej

1

@Kessie @Frimpong O Bogowie, walka!

1

@Lionel_Messi10 Dzisiaj też nocka? :D

0

@FcPortoFan1999 Oski, jesteś samoukiem?

0

@FcPortoFan1999 Ale Korona tak czy siak to frajerzy tej kolejki.

4

@Frimpong Stulejek xDD Wy z Tottenhamem u siebie nie wygraliście, z czym do ludzi xD

0

@July_6_BcN



Juliet, Pedri to Twój Romeo?

1

@Eklerek Przekaz dla Gyoko prosty - koszulka z nr 14 w Arsenalu do czegoś zobowiązuje.

3

@Sulimo @FcPortoFan1999 Oski, że Cię takie rzeczy omijają..

6

@Popitek12 Nie bój się Poppers, postawisz nam wszystkim Kuflowe Mocne i okej.

1

@agaFCB Pewnie @Kessie już się tym zajął i wydał na alko.

5

@Safrani Ale to trzeba być przegrywem życiowym, aby na dzień dobry prosić o takie zdjęcia.

0

@July_6_BcN Juliet, kiedy będziesz prezeską Barcelony?

1

@FcPortoFan1999 Czuję, ze może być 5:0, Oski.

2

@tomek8756 COYG :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?