Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Przeproś.
0
@FcPortoFan1999 Chcesz herbatę?
0
@FcPortoFan1999 Oski, jak ci minął dzień w pracy?
1
@Eklerek Ale im wlejemy.
0
@Frimpong Dzięki za uznanie.
0
David Raya to kozak!
0
@Popitek12 Nie podlizuj się, Popi.
0
@FcPortoFan1999 A już myślałem, że Katowice mogą się włączyć do walki o mistrza.
3
Rice, Rice baby i okej!
2
Eze jesteś zajebisty!!!
0
Widzę, ze PSG nie bierze jeńców.
2
@mekston Kesior zagra po 45 minut w obu drużynach.
0
@Popitek12 Oddaj nam Fermina, Poppers.
2
@Kessie Najwyżej powiesz @Luciano99 , że jutro nie przyjdziesz.
0
I ten tego, z tym i ten.
4
Gyoko w pierwszym i okej
1
@Kessie @Frimpong O Bogowie, walka!
1
@Lionel_Messi10 Dzisiaj też nocka? :D
0
@FcPortoFan1999 Oski, jesteś samoukiem?
0
@FcPortoFan1999 Ale Korona tak czy siak to frajerzy tej kolejki.
4
@Frimpong Stulejek xDD Wy z Tottenhamem u siebie nie wygraliście, z czym do ludzi xD
0
@July_6_BcN
Juliet, Pedri to Twój Romeo?
1
@Eklerek Przekaz dla Gyoko prosty - koszulka z nr 14 w Arsenalu do czegoś zobowiązuje.
3
@Sulimo @FcPortoFan1999 Oski, że Cię takie rzeczy omijają..
6
@Popitek12 Nie bój się Poppers, postawisz nam wszystkim Kuflowe Mocne i okej.
1
@agaFCB Pewnie @Kessie już się tym zajął i wydał na alko.
5
@Safrani Ale to trzeba być przegrywem życiowym, aby na dzień dobry prosić o takie zdjęcia.
0
@July_6_BcN Juliet, kiedy będziesz prezeską Barcelony?
1
@FcPortoFan1999 Czuję, ze może być 5:0, Oski.
2
@tomek8756 COYG :D