Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kinginiesta Gość ma niesamowity refleks.
1
ŻADEN bramkarz w 5 najlepszych ligach Europy nie ma więcej czystych kont w tym sezonie niż David Raya z Arsenalu.
Hiszpan nie stracił gola w połowie meczów (19/38).
1
@FcPortoFan1999 Misiura gra o posadę?
1
@Luciano99 Powiedziałbym, że ciężko jest kreować akcje i grać jak Barca Flicka przeciw takim kreaturom, jak Everton. Chyba najbardziej obrzydliwa drużyna w Premier League. Cały ich "styl" to murowanie w "11" i cięcie równo z trawą. Niebywałe, że zawsze jakimś cudem się ratują przed spadkiem.
5
Wyznawcy kościółka świętego Pepa w ryk i okej.
2
I kto tu robi metr przed kiblem?
Gyoko kochany jestes!!!
0
@CurryTheGoat30 Bo ten Everton jest obrzydliwy.
1
Gyoko wszedł
@Kessie
2
@FCBparasiempre A nie 2018?
2
Napoli prowadzi i okej
0
@Eklerek Na White'a już chyba całkiem dupsko dyktator wypiął.
0
PSV Eindhoven jeszcze nie chce zabijać resztek emocji.
0
Timber schodzi, niedobrze.
0
@FcPortoFan1999 Szkoda Oski.
1
@mekston To Oski też za Arsenalem?
3
@blakkudium Chyba, że Gyoko wejdzie i walnie hat-tricka.
3
@Arkon Piękna gra już była, za to nie było trofeów.
2
@Kessie Ho ho ho, Havertz na "9" xDD Będzie się działo xD
5
@Comentateiro śpisz?
2
@July_6_BcN Dam ci, na święta będziesz mieć już :P
2
@July_6_BcN Flaszki już się chłodzą xD
0
@July_6_BcN robimy tego grilla dzisiaj?
0
@AbelKabel Spokojnie, oddychaj.
1
@FcPortoFan1999 Oski, już coś zasiałeś w ogródku?
0
@Filipem Bardziej współczesny :D
2
https://stolicasportu.pl/newsy/pilka-nozna/premier-league/arsenal-prowadzi-rozmowy-z-declanem-ricem-o-przedluzeniu-kontraktu-gwiazdor-moze-dostac-podwyzke/9058
Rice legenda i okej.
1
@Kessie Ile Gyoko strzeli?
2
@FcPortoFan1999 Oski, byłeś kiedyś we Francji?
1
@Borneo Niesamowite, napisałeś to prawie bez błędów! Robisz postępy, Borni!
2
@FcPortoFan1999 Oski, Iwona Węgrowska też śpiewała o 4 latach.