1

@Kinginiesta Gość ma niesamowity refleks.

1

ŻADEN bramkarz w 5 najlepszych ligach Europy nie ma więcej czystych kont w tym sezonie niż David Raya z Arsenalu.

Hiszpan nie stracił gola w połowie meczów (19/38).

1

@FcPortoFan1999 Misiura gra o posadę?

1

@Luciano99 Powiedziałbym, że ciężko jest kreować akcje i grać jak Barca Flicka przeciw takim kreaturom, jak Everton. Chyba najbardziej obrzydliwa drużyna w Premier League. Cały ich "styl" to murowanie w "11" i cięcie równo z trawą. Niebywałe, że zawsze jakimś cudem się ratują przed spadkiem.

5

Wyznawcy kościółka świętego Pepa w ryk i okej.

2

I kto tu robi metr przed kiblem?

Gyoko kochany jestes!!!

0

@CurryTheGoat30 Bo ten Everton jest obrzydliwy.

1

Gyoko wszedł

@Kessie

2

@FCBparasiempre A nie 2018?

2

Napoli prowadzi i okej

0

@Eklerek Na White'a już chyba całkiem dupsko dyktator wypiął.

0

PSV Eindhoven jeszcze nie chce zabijać resztek emocji.

0

Timber schodzi, niedobrze.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda Oski.

1

@mekston To Oski też za Arsenalem?

3

@blakkudium Chyba, że Gyoko wejdzie i walnie hat-tricka.

3

@Arkon Piękna gra już była, za to nie było trofeów.

2

@Kessie Ho ho ho, Havertz na "9" xDD Będzie się działo xD

5

@Comentateiro śpisz?

2

@July_6_BcN Dam ci, na święta będziesz mieć już :P

2

@July_6_BcN Flaszki już się chłodzą xD

0

@July_6_BcN robimy tego grilla dzisiaj?

0

@AbelKabel Spokojnie, oddychaj.

1

@FcPortoFan1999 Oski, już coś zasiałeś w ogródku?

0

@Filipem Bardziej współczesny :D

1

@Kessie Ile Gyoko strzeli?

2

@FcPortoFan1999 Oski, byłeś kiedyś we Francji?

1

@Borneo Niesamowite, napisałeś to prawie bez błędów! Robisz postępy, Borni!

2

@FcPortoFan1999 Oski, Iwona Węgrowska też śpiewała o 4 latach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?