Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Albo na Napoli!
1
@blakkudium Maybe stay forever ;)
4
@Chimera Ja powiem więcej, warto iść po kolejne!
3
Peter Crouch zapłacił za 1000 kufli piwa - kosztowało go to 9 000 euro!
Podczas wyścigu konnego były napastnik reprezentacji Anglii założył się, że jeśli wygra koń trenowany w Irlandii, to on postawi wszystkim kolejkę.
Irlandzki koń Home By The Lee ostatecznie wygrał wyścig, a Peter Crouch dotrzymał słowa. Zapłacił za 1000 kufli piwa o wartości około 9 000 euro, a nawet sam pomagał je rozdawać!
TNT Sports
1
https://kanonierzy.com/news/fabian-hurzeler-arteta-to-wzor-do-nasladowania/55474/
Jak szybko zmienił narrację ;)
0
@FcPortoFan1999 Oski, wolisz siedzieć czy leżeć na kanapie?
1
@Kessie Może wreszcie przestanie tak zajeżdżać Sakę.
3
Dyktator jak zwykle z klasą ;)
1
@FcPortoFan1999 Oski, ta niedziela, 12:00 to najgorsza pora do grania..
0
@FcPortoFan1999 Oski, nie idziesz spać?
0
@MessiForeverTheBest No wiesz, na działce zawsze się coś znajdzie.
1
@Frimpong Nocowałbym dalej, ale @macio_944 dał zakaz wstępu po wczorajszej libacji.
0
@Frimpong A Twój rower też czuje się bezpieczny na tej klatce?
0
@Eklerek Ale takie dryblasy, a nie wypierdki z markietu.
0
@Karol145 Nie interesuj się Pan.
0
@Kapitan hawk @clyde co ty za dymy w klubach poznańskich robisz?
0
@FcPortoFan1999 A na panie z Kotunia? :D
1
@FcPortoFan1999 Ross Geller z Przyjaciół xDD
0
Przecież to powinien być rożny dla Porto xD
1
@FcPortoFan1999 Mówiłem, żebyście strzelili na 3:1.
0
@PatrychoO Lubisz tego Cristiano Ronaldo, nie?
0
@Popitek12 Postaw na wygrane FC Porto!
0
@Popitek12 Poppers, Guardiola dostał w pędzel od Arbeloi.
1
@michaleu To przez tego straconego gola przez Arsenal wczoraj. Jasno było mówione, że tylko my strzelamy po rogach :/
0
@July_6_BcN Źle to odbierasz.
0
@July_6_BcN Ale nie na gołe klaty? (:
1
@FcPortoFan1999 Co oni Cię tak grillują, Oski?
0
@FcPortoFan1999 Strzelcie w drugiej na 3:1 i okej.
0
@FcPortoFan1999 Oski, oglądasz i Porto i Lecha?
1
@MessiForeverTheBest Wiadomo - król Mikel forever!