2

@FcPortoFan1999 Albo na Napoli!

1

@blakkudium Maybe stay forever ;)

4

@Chimera Ja powiem więcej, warto iść po kolejne!

3

Peter Crouch zapłacił za 1000 kufli piwa - kosztowało go to 9 000 euro!


Podczas wyścigu konnego były napastnik reprezentacji Anglii założył się, że jeśli wygra koń trenowany w Irlandii, to on postawi wszystkim kolejkę.

Irlandzki koń Home By The Lee ostatecznie wygrał wyścig, a Peter Crouch dotrzymał słowa. Zapłacił za 1000 kufli piwa o wartości około 9 000 euro, a nawet sam pomagał je rozdawać!

TNT Sports


1

0

@FcPortoFan1999 Oski, wolisz siedzieć czy leżeć na kanapie?

1

@Kessie Może wreszcie przestanie tak zajeżdżać Sakę.

3

Dyktator jak zwykle z klasą ;)

1

@FcPortoFan1999 Oski, ta niedziela, 12:00 to najgorsza pora do grania..

0

@FcPortoFan1999 Oski, nie idziesz spać?

0

@MessiForeverTheBest No wiesz, na działce zawsze się coś znajdzie.

1

@Frimpong Nocowałbym dalej, ale @macio_944 dał zakaz wstępu po wczorajszej libacji.

0

@Frimpong A Twój rower też czuje się bezpieczny na tej klatce?

0

@Eklerek Ale takie dryblasy, a nie wypierdki z markietu.

0

@Karol145 Nie interesuj się Pan.

0

@Kapitan hawk @clyde co ty za dymy w klubach poznańskich robisz?

0

@FcPortoFan1999 A na panie z Kotunia? :D

1

@FcPortoFan1999 Ross Geller z Przyjaciół xDD

0

Przecież to powinien być rożny dla Porto xD

1

@FcPortoFan1999 Mówiłem, żebyście strzelili na 3:1.

0

@PatrychoO Lubisz tego Cristiano Ronaldo, nie?

0

@Popitek12 Postaw na wygrane FC Porto!

0

@Popitek12 Poppers, Guardiola dostał w pędzel od Arbeloi.

1

@michaleu To przez tego straconego gola przez Arsenal wczoraj. Jasno było mówione, że tylko my strzelamy po rogach :/

0

@July_6_BcN Źle to odbierasz.

0

@July_6_BcN Ale nie na gołe klaty? (:

1

@FcPortoFan1999 Co oni Cię tak grillują, Oski?

0

@FcPortoFan1999 Strzelcie w drugiej na 3:1 i okej.

0

@FcPortoFan1999 Oski, oglądasz i Porto i Lecha?

1

@MessiForeverTheBest Wiadomo - król Mikel forever!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?