Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos Nie no, z Wolves to nie ma co się śmiać.
1
Co tam, somsiedzie? Chciałoby się teraz Eze? :D
3
A jednak xD Wariactwo totalne xDD
1
@Eklerek Wiedziałem, że za byłoby to za piękne xDD
0
Crystal Palace prowadzi z Tottkami i okej.
1
@FcPortoFan1999 tyra w robocie, a Radomiak tłucze Arkę 2:0 :P
0
@cules100pro Polecam, gość ma świetne warunki fizyczne.
3
@ViscaelBarca2007 Czasem podjedzie do Siedlec, złapiemy jakieś browca xDD
0
@Frimpong Jak tamci wywalali na aut albo za bramkę, to nie dziwi.
2
@ViscaelBarca2007 Za dopłatą i Yamalem.
1
@cules100pro Walczak, brałbym do Arsenalu bez wahania.
2
@July_6_BcN Juliet, nie poznałem przez ten awatar xdd
0
@Dari0G Tak, Oski strzeli hat-tricka ;)
0
@Luciano99 Tak grała w piłkę, że wszystkie ich dośrodkowania albo w Rayę, albo na głowy zawodników Arsenalu.
2
@kundee Ja po wczorajszym remisie City.
3
@Eklerek Dodajmy, że Arsenal ma DWA RAZY WIĘCEJ czystych kont niż Tottenham zwycięstw!
Czyste konta Arsenalu - 14
Zwycięstwa Tottenhamu - 7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Gabriel Magalhães zanotował 14 wybić piłki w meczu przeciwko Brighton.
W ciągu ostatnich 10 sezonów, żaden zawodnik Arsenalu nie wykonał większej ilości takich interwencji w jednym meczu Premier League.
Squawka
2
To ja jako kibic Unii Leszno napiszę tak - zawsze anty Falubaz.
0
@Fog_W_1899 Siedzi ci ten Arsenal, co? :P
1
@FcPortoFan1999 Oski, będziesz 2 maja na trybunach podczas meczu finałowego?
0
@ViscaelBarca2007 Rice, Rice baby!
1
@FcPortoFan1999 Oski, Zawisza idzie po puchar?
2
Ja z @Eklerek i @Kessie dzisiaj wieczorem:
1
Ale piękny wieczór!
4
Jazda Nottingham do końca!
6
@Popitek12 @Kapitan hawk Poppers obraza ludzi z San Sebastian
1
@mekston Poppers w ryk i okej.
4
Nie ma to, jak w polu karnym przy uderzeniu trafić w kolegę z drużyny xdd
2
@blakkudium Ale że z gry, a nie z różnego? Toż to szok!