1

@AmigoBlancos Nie no, z Wolves to nie ma co się śmiać.

1

Co tam, somsiedzie? Chciałoby się teraz Eze? :D

3

A jednak xD Wariactwo totalne xDD

1

@Eklerek Wiedziałem, że za byłoby to za piękne xDD

0

Crystal Palace prowadzi z Tottkami i okej.

1

@FcPortoFan1999 tyra w robocie, a Radomiak tłucze Arkę 2:0 :P

0

@cules100pro Polecam, gość ma świetne warunki fizyczne.

3

@ViscaelBarca2007 Czasem podjedzie do Siedlec, złapiemy jakieś browca xDD

0

@Frimpong Jak tamci wywalali na aut albo za bramkę, to nie dziwi.

2

@ViscaelBarca2007 Za dopłatą i Yamalem.

1

@cules100pro Walczak, brałbym do Arsenalu bez wahania.

2

@July_6_BcN Juliet, nie poznałem przez ten awatar xdd

0

@Dari0G Tak, Oski strzeli hat-tricka ;)

0

@Luciano99 Tak grała w piłkę, że wszystkie ich dośrodkowania albo w Rayę, albo na głowy zawodników Arsenalu.

2

@kundee Ja po wczorajszym remisie City.

3

@Eklerek Dodajmy, że Arsenal ma DWA RAZY WIĘCEJ czystych kont niż Tottenham zwycięstw!

Czyste konta Arsenalu - 14

Zwycięstwa Tottenhamu - 7


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Gabriel Magalhães zanotował 14 wybić piłki w meczu przeciwko Brighton.


W ciągu ostatnich 10 sezonów, żaden zawodnik Arsenalu nie wykonał większej ilości takich interwencji w jednym meczu Premier League.

Squawka

2

To ja jako kibic Unii Leszno napiszę tak - zawsze anty Falubaz.

0

@Fog_W_1899 Siedzi ci ten Arsenal, co? :P

1

@FcPortoFan1999 Oski, będziesz 2 maja na trybunach podczas meczu finałowego?

0

@ViscaelBarca2007 Rice, Rice baby!

1

@FcPortoFan1999 Oski, Zawisza idzie po puchar?

2

Ja z @Eklerek i @Kessie dzisiaj wieczorem:


1

Ale piękny wieczór!

4

Jazda Nottingham do końca!

6

@Popitek12 @Kapitan hawk Poppers obraza ludzi z San Sebastian

1

@mekston Poppers w ryk i okej.

4

Nie ma to, jak w polu karnym przy uderzeniu trafić w kolegę z drużyny xdd

2

@blakkudium Ale że z gry, a nie z różnego? Toż to szok!

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?