4

@Kessie @Eklerek @blakkudium bądźmy jak wilki Panowie, nowa metoda motywacyjna, opracowana przez dyktatora.


3

@esem91 @July_6_BcN nie wiedziałem, że tak ładnie śpiewasz.

8

https://zapodaj.net/plik-3jCLGiRRVd

@Luciano99 widzę, że kolejny ciekawy pomysł na kasę od @Kessie i @Comentateiro

1

@July_6_BcN Juliet, ten Pedri jest spoko.

1

@Giwera O święci pańscy, panie Ferdku, tego mi było trzeba!

0

@FcPortoFan1999 Oski, nie jesteś zły?

0

@Popitek12 Poppers, ty jednak jesteś GOAT bez dwóch zdań.

1

@blakkudium @FcPortoFan1999 z deka wkurwiony..

3

@Eklerek https://zlaprower.eska.pl/#info3

Nawet Radio Eska dedykuje mu konkurs xDD

3

@Kessie Dajesz bana za próbę wywalenia Gyokeresa?

1

@Eklerek On mógłby tam zamieszkać.

3



Składzik POLTO

1

@July_6_BcN "Jednym to nawet dziecka nie rozweselisz." - Paweł Kozioł

0

@July_6_BcN Juliet, a co byś zrobiła, gdyby Pedri wypił piwko?

1

@Coutinho007 Energoli chyba już z 5 lat nie piłem xD

6

@blakkudium Dlatego przed meczem trzeba będzie 3 kawy wypić.

2

42-letni Oscar Cardozo zdecydował się na zakończenie kariery.

0

@Faro Że wy jeszcze go rozważacie. Chłop 2 razy was olał, a wy go dalej chcecie.

1

@FcPortoFan1999 Oski, będziesz kandydował na radnego?

4

@Sinirsey Gardzę panem..

1

@Gaucho Mówiłem do ojca, kibica Barcy, że fajnie byłoby z Wami zagrać, bo ten Madryt mnie nudzi.

1

@July_6_BcN Fakt, wygralibyśmy ze Sportingiem, ale dyktator kazał grać na 0:0.

0

@mientusek1407 Gra siadła, jak Eze zszedł.

0

@HavertzKai Też dzisiaj nie dałeś rady, dyktator wpuścił Cię za Gyoko, to truchtales ponad pół godziny.

1

@Eklerek Pijemy dzisiaj?

1

Po męczarniach, ale półfinał jest.

0

Jeszcze dyktator żółtą wyłapał xD

3

Gyokeres zmieniony, @Kessie zły

0

@FcPortoFan1999 Oglądasz Arsenal, Oski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?