Czajka90
Dołączył/a: sierpień 2019
Siedlce
6 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kessie @Eklerek @blakkudium bądźmy jak wilki Panowie, nowa metoda motywacyjna, opracowana przez dyktatora.
3
@esem91 @July_6_BcN nie wiedziałem, że tak ładnie śpiewasz.
3
https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-szkoleniowiec-zaglebia-sosnowiec-odsuniety-od-prowadzenia-zespolu-na-stanowisku-wytrwal-miesiac/270597
Nie no, w Sosnowcu nudy nie ma nigdy xD
@FcPortoFan1999
8
https://zapodaj.net/plik-3jCLGiRRVd
@Luciano99 widzę, że kolejny ciekawy pomysł na kasę od @Kessie i @Comentateiro
1
@July_6_BcN Juliet, ten Pedri jest spoko.
1
@Giwera O święci pańscy, panie Ferdku, tego mi było trzeba!
0
@FcPortoFan1999 Oski, nie jesteś zły?
0
@Popitek12 Poppers, ty jednak jesteś GOAT bez dwóch zdań.
1
@blakkudium @FcPortoFan1999 z deka wkurwiony..
3
@Eklerek https://zlaprower.eska.pl/#info3
Nawet Radio Eska dedykuje mu konkurs xDD
3
@Kessie Dajesz bana za próbę wywalenia Gyokeresa?
1
@Eklerek On mógłby tam zamieszkać.
3
Składzik POLTO
1
@July_6_BcN "Jednym to nawet dziecka nie rozweselisz." - Paweł Kozioł
0
@July_6_BcN Juliet, a co byś zrobiła, gdyby Pedri wypił piwko?
1
@Coutinho007 Energoli chyba już z 5 lat nie piłem xD
6
@blakkudium Dlatego przed meczem trzeba będzie 3 kawy wypić.
2
42-letni Oscar Cardozo zdecydował się na zakończenie kariery.
0
@Faro Że wy jeszcze go rozważacie. Chłop 2 razy was olał, a wy go dalej chcecie.
1
@FcPortoFan1999 Oski, będziesz kandydował na radnego?
4
@Sinirsey Gardzę panem..
1
@Gaucho Mówiłem do ojca, kibica Barcy, że fajnie byłoby z Wami zagrać, bo ten Madryt mnie nudzi.
1
@July_6_BcN Fakt, wygralibyśmy ze Sportingiem, ale dyktator kazał grać na 0:0.
0
@mientusek1407 Gra siadła, jak Eze zszedł.
0
@HavertzKai Też dzisiaj nie dałeś rady, dyktator wpuścił Cię za Gyoko, to truchtales ponad pół godziny.
1
@Eklerek Pijemy dzisiaj?
1
Po męczarniach, ale półfinał jest.
0
Jeszcze dyktator żółtą wyłapał xD
3
Gyokeres zmieniony, @Kessie zły
0
@FcPortoFan1999 Oglądasz Arsenal, Oski?