Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nic ciekawego się nie dzieje , czekam dziś na karne:D
0
wszedłem na stronę gdzie można zobaczyć różne strony sprzed lat https://archive.org/web/ i odszukałem ciekawy artykuł o Savioli na fcbarca.com
"Nie zdradzę Barcelony i nie przejdę do Realu Madryt. Jeśli będę zmieniał klub, wyjadę za granicę" - zapewnił Javier Saviola w wypowiedzi dla "La Gazzetta dello Sport". We Włoszech sugeruje się, że Conejo mógłby trafić do Juventusu, choć sam zawodnik zapewnia, że Barça jest jego "pierwszą opcją".
2
w finale LM czy LE też nie wiadomo kto zagra...
2
to co z tego?
1
nie polecam jeść czytając , mało się jabłkiem nie zadławiłem.;p
28
chyba Pedro:D
0
a znacie piwo Leżajsk?
0
macie kumpli kibice Barcy? ja mam zajebistch kumpli ale wszyscy fani realu , jeden za drugiego by zycie oddal ale o pilce to zwsze konflikty
0
mam takie przemyślenia , my tej ligi nie wygramy bo oni beda stai na glowie zzzzeby nam to utrudnic , ze kurw&tego nikt nie widzi? to jest wielki wstyd dla tek ligi , powiedzci jaki byl wasz japiekniejszy moment bo dla mnie dol Iniesty z czelsi a najgorszy mecz z interem co do tej pory nie moge przezalowac
0
Ja Podkarpacie to cię przyjmę z otwartymi rękami czy jak się to mowi
0
wbijaj na browara:) bo samemu słabo wchodzi:)
1
nie pracuję w sezonie letnim , zima to tak zwany przestój , kolega miał wczoraj urodziny ale tak na poniosło.
0
no tak , poałbym z wami ale siły nie mam..
0
Widzę tutaj dużo krytyki z transferem Kamila do PL , od dawna dawał znaki , że chce bardzo chce tam grać . Jeśli tam będzie szczęśliwszy to ja jestem jak bardziej na tak, jęsli jakieś bedy to przepraszam ae troche pijany
14
pieprzycie głupoty , że nie zasłużyliśmy ! nie zawsze można grać ładnie , ale takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ! ile kur** można to tolerować , ile razu już nas okradli? nawet nie zliczę , banda złodziei , do kopania rowów tępaków!!!
3
kurw* tych patałachów z gwizdkami to bym wyjeb** do kopania rowów . nie do sędziowania! banda złodziei !
0
Suarez dzisiaj to tragedia...
0
Suarez to czasami takie drewno , że masakra hehe;p
0
proszę
https://zalukaj.com/zalukaj-film/25445/prze_cz_ocalonych_hacksaw_ridge_2016_.html
0
real nie wejdzie.
1
Skazani na Shawshank ahh piękny film , często do niego wracam.
2
przełęcz ocalonych , dzisiaj obejrzałem i jest mega. polecam.
0
wow obejrzałem właśnie Przełęcz ocalonych , i muszę powiedzieć , że zrobił na mnie mega wrażenie , dawno tak dobrego filmu nie widziałem . Wszystkim polecam.
https://zalukaj.com/zalukaj-film/25445/prze_cz_ocalonych_hacksaw_ridge_2016_.html
16
jestem jak najbardziej na tak.
0
a w dodatkach są jakieś misje na skellige? mam nadzieję , że nie...
0
chyba też sobie odpuszczę bo tylko sobie nerwy szarpie... zabiorę się za dodatki. bo fabuła jest w tej grze najlepsza.
0
mam pytanie do tych którzy grali w Wiedzmina 3 , opłaca się zbierać te wszystkie znaki zapytania? przeszedłem całą grę , jeszcze dodatki mnie czekają , a te znaki na Skelige to mnie szlag trafia ...( w Velen i Novigradzie zebrałem wszystkie)
0
boki zrywać ho ho ho...
5
jednak spontan to spontan ;p
1
no to raczej:D