0

nic ciekawego się nie dzieje , czekam dziś na karne:D

0

wszedłem na stronę gdzie można zobaczyć różne strony sprzed lat https://archive.org/web/ i odszukałem ciekawy artykuł o Savioli na fcbarca.com
"Nie zdradzę Barcelony i nie przejdę do Realu Madryt. Jeśli będę zmieniał klub, wyjadę za granicę" - zapewnił Javier Saviola w wypowiedzi dla "La Gazzetta dello Sport". We Włoszech sugeruje się, że Conejo mógłby trafić do Juventusu, choć sam zawodnik zapewnia, że Barça jest jego "pierwszą opcją".

2

w finale LM czy LE też nie wiadomo kto zagra...

2

to co z tego?

1

nie polecam jeść czytając , mało się jabłkiem nie zadławiłem.;p

28

chyba Pedro:D

0

a znacie piwo Leżajsk?

0

macie kumpli kibice Barcy? ja mam zajebistch kumpli ale wszyscy fani realu , jeden za drugiego by zycie oddal ale o pilce to zwsze konflikty

0

mam takie przemyślenia , my tej ligi nie wygramy bo oni beda stai na glowie zzzzeby nam to utrudnic , ze kurw&tego nikt nie widzi? to jest wielki wstyd dla tek ligi , powiedzci jaki byl wasz japiekniejszy moment bo dla mnie dol Iniesty z czelsi a najgorszy mecz z interem co do tej pory nie moge przezalowac

0

Ja Podkarpacie to cię przyjmę z otwartymi rękami czy jak się to mowi

0

wbijaj na browara:) bo samemu słabo wchodzi:)

1

nie pracuję w sezonie letnim , zima to tak zwany przestój , kolega miał wczoraj urodziny ale tak na poniosło.

0

no tak , poałbym z wami ale siły nie mam..

0

Widzę tutaj dużo krytyki z transferem Kamila do PL , od dawna dawał znaki , że chce bardzo chce tam grać . Jeśli tam będzie szczęśliwszy to ja jestem jak bardziej na tak, jęsli jakieś bedy to przepraszam ae troche pijany

14

pieprzycie głupoty , że nie zasłużyliśmy ! nie zawsze można grać ładnie , ale takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ! ile kur** można to tolerować , ile razu już nas okradli? nawet nie zliczę , banda złodziei , do kopania rowów tępaków!!!

3

kurw* tych patałachów z gwizdkami to bym wyjeb** do kopania rowów . nie do sędziowania! banda złodziei !

0

Suarez dzisiaj to tragedia...

0

Suarez to czasami takie drewno , że masakra hehe;p

0

real nie wejdzie.

1

Skazani na Shawshank ahh piękny film , często do niego wracam.

2

przełęcz ocalonych , dzisiaj obejrzałem i jest mega. polecam.

0

wow obejrzałem właśnie Przełęcz ocalonych , i muszę powiedzieć , że zrobił na mnie mega wrażenie , dawno tak dobrego filmu nie widziałem . Wszystkim polecam.
https://zalukaj.com/zalukaj-film/25445/prze_cz_ocalonych_hacksaw_ridge_2016_.html

16

jestem jak najbardziej na tak.

0

a w dodatkach są jakieś misje na skellige? mam nadzieję , że nie...

0

chyba też sobie odpuszczę bo tylko sobie nerwy szarpie... zabiorę się za dodatki. bo fabuła jest w tej grze najlepsza.

0

mam pytanie do tych którzy grali w Wiedzmina 3 , opłaca się zbierać te wszystkie znaki zapytania? przeszedłem całą grę , jeszcze dodatki mnie czekają , a te znaki na Skelige to mnie szlag trafia ...( w Velen i Novigradzie zebrałem wszystkie)

0

boki zrywać ho ho ho...

5

jednak spontan to spontan ;p

1

no to raczej:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?