0

( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

2

0

i co z Camp Nou będzie w fifie?

0

tak oglądam powtórkę Porto - Roma to świetnie wyglądają koszulki Rzymian takie czyste bez sponsora.

1

0

to kiepsko strasznie... ale były głosy , że EA wykupiło licencje na ligę hiszpańską .

0

Myślicie że podpisanie umowy sponsorskiej z Konami , zmieni coś jeśli chodzi o Fife? ktoś wcześniej pisał o braku Camp Nou , ciekawe ile w tym prawdy...

0

Myślicie że podpisanie umowy sponsorskiej z Konami , zmieni coś jeśli chodzi o Fife?

0

znacie jakaś stronkę gdzie mogę poszukać zawodników do kariery fifa 16? wiecie overal , potenciał itd.

20

Znając Leo to wróci wcześniej do treningów:)

14

penalty!

0

dzięki , już zamówione :D

0

dziękuje wszystkim za rady :)

0

dzięki:) a czy warto zagrać w poprzedniczki? czy 3 i 4 dużo lepsza? a wiecie coś o dodatkach 3 i 4 części?

0

Mam pytanie , przymierzam się do zakupu Far Cry'a i chciałbym się dowiedzieć czy te części są powiązane ze sobą? czy jest to oddzielny rozdział ? chętnie zacząłbym od 3 części , są chyba jeszcze jakieś dodatki?

1

już znalazłem , dodałem po prostu do koszyka:)

0

mam pytanie chce kupić spodnie na allegro od jednego sprzedawcy , ale to są dwie inne oferty , czy da się zamówić tak by przyszło jedną przesyłką?

0

Mam do was pytanie , chodzi o karierę fifa 16 , kiedy zmienić klub , mam do zagrania ostatni mecz w sezonie finał LM , a pamiętam jeszcze z 15 , że jak przyjąłem ofertę to nie miałem zaliczonego sezonu , bo trafiłem do nowego klubu jeszcze w starym sezonie... a raz np przyszedłem do nowego klubu miałem jakieś miejsce zająć a juz był koniec sezonu i mnie wyrzucili , no i jak to zrobić by zacząć nowy sezon w nowym klubie?;p nie wiem czy mnie zrozumieliście bo jak to czytam to się sam gubię;p

1

Honor , Legion , Konkwista , Szwadron , piękna muzyka:)

5

taaa w twojej czy zobaczyłeś na meczykach?;p

0

wiem wiem , powinienem napisać ''pewniaczki''

0

Pany macie jakieś pewniaczki na dziś?;p

2

1

kolega oddawał tylko do innego sklepu , gość zobaczył ,że są trochę białe z wapna murawy i powiedział , że nie przyjmie bo robił w nich na budowie haha:p

0

no no blisko;p będę uważał;)

0

podkarpacie , Leżajsk.

0

taaa świetnie u mnie burza i ulewa i przestawiła mi się antena na dachu;/ to pooglądane;/

3

Wolfsburg ;)

0

Alaba chce grać na boku obrony , a Marquinhos grał na boku i w środku , czytaj ze zrozumieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?