Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
ochh!;d
http://jbzd.pl/obr/476261/bardzo-ladnie-d
2
Zlatan haha!;d
http://www.meczyki.pl/obrazki,49449
0
i co z Camp Nou będzie w fifie?
0
tak oglądam powtórkę Porto - Roma to świetnie wyglądają koszulki Rzymian takie czyste bez sponsora.
1
http://www.meczyki.pl/obrazki,49051
cały Zlatan !:D
0
to kiepsko strasznie... ale były głosy , że EA wykupiło licencje na ligę hiszpańską .
0
Myślicie że podpisanie umowy sponsorskiej z Konami , zmieni coś jeśli chodzi o Fife? ktoś wcześniej pisał o braku Camp Nou , ciekawe ile w tym prawdy...
0
Myślicie że podpisanie umowy sponsorskiej z Konami , zmieni coś jeśli chodzi o Fife?
0
znacie jakaś stronkę gdzie mogę poszukać zawodników do kariery fifa 16? wiecie overal , potenciał itd.
20
Znając Leo to wróci wcześniej do treningów:)
14
penalty!
0
dzięki , już zamówione :D
0
dziękuje wszystkim za rady :)
0
dzięki:) a czy warto zagrać w poprzedniczki? czy 3 i 4 dużo lepsza? a wiecie coś o dodatkach 3 i 4 części?
0
Mam pytanie , przymierzam się do zakupu Far Cry'a i chciałbym się dowiedzieć czy te części są powiązane ze sobą? czy jest to oddzielny rozdział ? chętnie zacząłbym od 3 części , są chyba jeszcze jakieś dodatki?
1
już znalazłem , dodałem po prostu do koszyka:)
0
mam pytanie chce kupić spodnie na allegro od jednego sprzedawcy , ale to są dwie inne oferty , czy da się zamówić tak by przyszło jedną przesyłką?
0
Mam do was pytanie , chodzi o karierę fifa 16 , kiedy zmienić klub , mam do zagrania ostatni mecz w sezonie finał LM , a pamiętam jeszcze z 15 , że jak przyjąłem ofertę to nie miałem zaliczonego sezonu , bo trafiłem do nowego klubu jeszcze w starym sezonie... a raz np przyszedłem do nowego klubu miałem jakieś miejsce zająć a juz był koniec sezonu i mnie wyrzucili , no i jak to zrobić by zacząć nowy sezon w nowym klubie?;p nie wiem czy mnie zrozumieliście bo jak to czytam to się sam gubię;p
1
Honor , Legion , Konkwista , Szwadron , piękna muzyka:)
5
taaa w twojej czy zobaczyłeś na meczykach?;p
0
wiem wiem , powinienem napisać ''pewniaczki''
0
Pany macie jakieś pewniaczki na dziś?;p
2
http://zalukaj.com/serial-online/77225/home.html
proszę:)
1
kolega oddawał tylko do innego sklepu , gość zobaczył ,że są trochę białe z wapna murawy i powiedział , że nie przyjmie bo robił w nich na budowie haha:p
0
no no blisko;p będę uważał;)
0
podkarpacie , Leżajsk.
0
taaa świetnie u mnie burza i ulewa i przestawiła mi się antena na dachu;/ to pooglądane;/
3
Wolfsburg ;)
0
Alaba chce grać na boku obrony , a Marquinhos grał na boku i w środku , czytaj ze zrozumieniem.