1

to raczej pewniaczek:)
Norwich - City 2
Inter - Bologna 1
Barca - Getafe 1
Celta - RSS 1
ATM - Deportivo 1
co myślicie?

0

panie i panowie jakieś typy pewniaczki na dziś?:D

0

proszę:)

0

z tego co pamiętam to sport.pl ale nie jestem pewien , teraz nie mogę znaleźć.

2

we Włoszech szykuje się dogrywka:D

0

pamiętacie może taki film , ojciec porywa syna od matki , i trzyma go jak jakiegoś psa , dziecko po powrocie do matki zachowuje się jak zwierzę , to jest starszy film , ale nie mogę sobie nic więcej przypomnieć.

5

tylko Polska.

0

haha:D mi by było ciężko wybrać jeden film jako najlepszy , strasznie ciężko , aż muszę się zastanowić;p

0

ostatnia scena jest świetna , też łzy miałem w oczach. Trochę mi przeszkadza to ,że za dużo rzeczy jest niczym sci fi.

2

Zeszłej nocy obejrzałem wszystkie części z serii Szybcy i Wściekli , mega zajebisty film, czekam na 8 część , szkoda tylko Paula , no ale życie jest jakie jest . Wy co sądzicie o filmie?

0

Symetria:)

154

o Gimenezie :D

''Ma bardzo oryginalne metody powstrzymywania rywali. W jednym z wywiadów Radamel Falcao tłumaczył, że nie mógł się skoncentrować, bo Gimenez cały czas go zagadywał. Najpierw pytał o tapicerkę w Audi, a potem głośno zastanawiał się, dlaczego flagi Ekwadoru, Kolumbii i Wenezueli mają takie same kolory. Ale najlepsze było jeszcze przed Falcao: przy jednym z dośrodkowań Gimenez zaczął opowiadać, że jest szczęśliwy, bo debiutuje w reprezentacji i wytatuuje sobie tę datę. Problem w tym, że nie pamięta czy wrzesień pisze się po hiszpańsku "septiember" czy "septiembre". Pytanie było za długie i ani Falcao, ani Gimenez nie wyskoczyli do dośrodkowania. Za to po strzelonym przez Urugwaj golu Gimenez nie cieszył się, tylko zaczął opowiadać, gdzie kupuje obrusy i gdzie Falcao może nabyć części zamienne do swojego samochodu.''

13

0

VV nie gra...

0

goooolllll Liverpool!!!!!

3

Liczę na Liverpool!:)

0

Canal+

0

jest już może jakiś wzór koszulek na następny sezon? czy czekamy na sponsora ?

1

nie szukaj spisku jak guti...

0

Liverpool - Manchester United !!!

1

LVG jeszcze niedawno mówił, że najłatwiejsza droga do LM w przyszłym sezonie to wygranie LE haha dobry Zenek z niego:D

0

można już to gdzieś zobaczyc?

0

mi jeszcze 3 ;)
PSG +
czekam na Juve , Barce i City , wszystko LM

1

na słowniku się na pewno nie znasz...

0

jest opisane w mailu , ale nawet tego nie robiłem.

0

szlak!!! postawiłem remis 0-0 do połowy to WHU w 45 strzela ehh ;/

0

Gdzie polecacie stawiać mecze na sts czy bet365?

0

City będzie chciało wygrać ten mecz i zrównać się pkt. z Leicester.

0

Frosinone - Juve -2
Bologna - Fiorentina 2
Monaco - Nice 1
Angers - Lyon 10
Atl Madryt - Eibar 1
Chelsea - Utd 02
City - Leicester 1
Bournemouth - Arsenal 2
Tottenham - Watford 1

Jak myślicie jest szansa?

0

to wszystko na ten temat!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?