Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to raczej pewniaczek:)
Norwich - City 2
Inter - Bologna 1
Barca - Getafe 1
Celta - RSS 1
ATM - Deportivo 1
co myślicie?
0
panie i panowie jakieś typy pewniaczki na dziś?:D
0
proszę:)
0
z tego co pamiętam to sport.pl ale nie jestem pewien , teraz nie mogę znaleźć.
2
we Włoszech szykuje się dogrywka:D
0
pamiętacie może taki film , ojciec porywa syna od matki , i trzyma go jak jakiegoś psa , dziecko po powrocie do matki zachowuje się jak zwierzę , to jest starszy film , ale nie mogę sobie nic więcej przypomnieć.
5
tylko Polska.
0
haha:D mi by było ciężko wybrać jeden film jako najlepszy , strasznie ciężko , aż muszę się zastanowić;p
0
ostatnia scena jest świetna , też łzy miałem w oczach. Trochę mi przeszkadza to ,że za dużo rzeczy jest niczym sci fi.
2
Zeszłej nocy obejrzałem wszystkie części z serii Szybcy i Wściekli , mega zajebisty film, czekam na 8 część , szkoda tylko Paula , no ale życie jest jakie jest . Wy co sądzicie o filmie?
0
Symetria:)
154
o Gimenezie :D
''Ma bardzo oryginalne metody powstrzymywania rywali. W jednym z wywiadów Radamel Falcao tłumaczył, że nie mógł się skoncentrować, bo Gimenez cały czas go zagadywał. Najpierw pytał o tapicerkę w Audi, a potem głośno zastanawiał się, dlaczego flagi Ekwadoru, Kolumbii i Wenezueli mają takie same kolory. Ale najlepsze było jeszcze przed Falcao: przy jednym z dośrodkowań Gimenez zaczął opowiadać, że jest szczęśliwy, bo debiutuje w reprezentacji i wytatuuje sobie tę datę. Problem w tym, że nie pamięta czy wrzesień pisze się po hiszpańsku "septiember" czy "septiembre". Pytanie było za długie i ani Falcao, ani Gimenez nie wyskoczyli do dośrodkowania. Za to po strzelonym przez Urugwaj golu Gimenez nie cieszył się, tylko zaczął opowiadać, gdzie kupuje obrusy i gdzie Falcao może nabyć części zamienne do swojego samochodu.''
13
haha a to dobre!:D
http://www.meczyki.pl/van_gaal_prawdziwa_wersja,57677,filmik.html
0
VV nie gra...
0
goooolllll Liverpool!!!!!
3
Liczę na Liverpool!:)
0
Canal+
0
jest już może jakiś wzór koszulek na następny sezon? czy czekamy na sponsora ?
1
nie szukaj spisku jak guti...
0
Liverpool - Manchester United !!!
1
LVG jeszcze niedawno mówił, że najłatwiejsza droga do LM w przyszłym sezonie to wygranie LE haha dobry Zenek z niego:D
0
można już to gdzieś zobaczyc?
0
mi jeszcze 3 ;)
PSG +
czekam na Juve , Barce i City , wszystko LM
1
na słowniku się na pewno nie znasz...
0
jest opisane w mailu , ale nawet tego nie robiłem.
0
szlak!!! postawiłem remis 0-0 do połowy to WHU w 45 strzela ehh ;/
0
Gdzie polecacie stawiać mecze na sts czy bet365?
0
City będzie chciało wygrać ten mecz i zrównać się pkt. z Leicester.
0
Frosinone - Juve -2
Bologna - Fiorentina 2
Monaco - Nice 1
Angers - Lyon 10
Atl Madryt - Eibar 1
Chelsea - Utd 02
City - Leicester 1
Bournemouth - Arsenal 2
Tottenham - Watford 1
Jak myślicie jest szansa?
0
to wszystko na ten temat!