0

zremisowało:)

0

odpukaj to !;p

0

ogólnie włoska liga jest dużo słabsza niż choćby parę lat temu.

3

no to teraz czas na Juve - Milan , szkoda że to nie ten Milan co kiedys...;/

0

szkoda szkoda, już nie mogę się doczekać meczu.

0

szkoda że to już nie ten sam Milan co kiedyś... ehhh Milan, Inter...

0

Juve

0

Juve gra z Milanem...

1

szkoda że Barca dziś nie gra ;/

0

dokładnie , no ale nic jakoś poradzimy:)

0

szkoda że Barca dziś nie gra ;/

2

0

pokaż.

1

nie.

0

Panowie panie , wiem że tutaj mogę się poradzić , czytał ktoś ksiażke hobbit? chodzi mi jakie tłumaczenie jest najlepsze.

0

Wygrana nie zmieni nic, porażka wszystko - dobrze powiedziane.

0

a kiedy kupisz słownik?

1

LE jak zyje na ławce:D

0

explorer?

0

to komentowanie bez żadnych emocji...

2

a co będziesz zbierał?:)

2

Simeone w Barcie? moje marzenie:)

0

oj chciałbym żeby tak było:)

2

ten chłopak od podawania piłek i Simeone są niesamowici:)

1

chciałbym Simeone w Barcelonie ahhh:)

1

Brawo!:D

1

nurkowanie haha:D

0

No wreście!:D

1

Oby!!!:)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?