Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zremisowało:)
0
odpukaj to !;p
0
ogólnie włoska liga jest dużo słabsza niż choćby parę lat temu.
3
no to teraz czas na Juve - Milan , szkoda że to nie ten Milan co kiedys...;/
0
szkoda szkoda, już nie mogę się doczekać meczu.
0
szkoda że to już nie ten sam Milan co kiedyś... ehhh Milan, Inter...
0
Juve
0
Juve gra z Milanem...
1
szkoda że Barca dziś nie gra ;/
0
dokładnie , no ale nic jakoś poradzimy:)
0
szkoda że Barca dziś nie gra ;/
2
0
pokaż.
1
nie.
0
Panowie panie , wiem że tutaj mogę się poradzić , czytał ktoś ksiażke hobbit? chodzi mi jakie tłumaczenie jest najlepsze.
0
Wygrana nie zmieni nic, porażka wszystko - dobrze powiedziane.
0
a kiedy kupisz słownik?
1
LE jak zyje na ławce:D
0
explorer?
0
to komentowanie bez żadnych emocji...
2
a co będziesz zbierał?:)
2
Simeone w Barcie? moje marzenie:)
0
oj chciałbym żeby tak było:)
2
ten chłopak od podawania piłek i Simeone są niesamowici:)
1
chciałbym Simeone w Barcelonie ahhh:)
1
Brawo!:D
1
nurkowanie haha:D
0
No wreście!:D
1
Oby!!!:)
0