Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a dzieci przed meczem tylko się zastanawiały ile Messi strzeli...
0
plan na dziś :
zdobyć 3 pkt.
6
bo to baba...
17
ale Ci dziennikarze mnie wkur*iają tymi niektórymi pytaniami!
2
też tak mam:)
0
mam nadzieje że na drugim :D
21
jeden - Żyro :)
0
teraz już słyszeliśmy :)
0
mam nadzieje że do nas trafi.
0
a dlaczego miał nie celebrować?
8
prawda.
3
jeszcze tylko 4:)
0
tak się tylko mówi , też tak kiedyś myślałem , z dziewczyną źle bez niej jeszcze gorzej;p
15
o Ty śmieszku.
2
proszę.
http://www.ceneo.pl/Sport_i_rekreacja;szukaj-bluzy+barcelony;0192.htm?se=J9jeGJbn2bsq6U-UUxQv7MsuYNmaiX-8&gclid=Cj0KEQiAu_GmBRDhtK-kzqKcuJwBEiQAJvB8n3RngqDU2oP1VZnt4wgn8FLVT1elV2vRAdTvCLbIZrsaAlgP8P8HAQ
5
to było o Leo.
0
no mi też , ale na szczęście mam nc+:)
0
a co Ci nie pasuje?
0
czemu ten mecz tak późno!;p
0
przepraszam że nie na temat , znacie jakiś dobry manager do w przeglądarce?
0
o 18 byłoby idealnie :) już nie mogę się doczekać.
1
cholera jeszcze ponad 9h , nie mogę się doczekać:)
po zwycięstwo Barca!:D
0
oszczędzał się przed imprezą:)
3
:D
2
niech zacznie od Madrytu , a nie Hiszpanii:)
0
teraz to wszystko zależy od nas jak ten sezon się zakończy.
4
Jak widzę jak Lopez broni , to real zrobił duży błąd zostawiając Ikera a sprzedając Diego.
0
ciekawy mecz w Turynie:)
3
http://fangol.pl/view/86822/florentino-perez-po-meczu
hahah:D
0
Tevez gol :)