0

a dzieci przed meczem tylko się zastanawiały ile Messi strzeli...

0

plan na dziś :
zdobyć 3 pkt.

6

bo to baba...

17

ale Ci dziennikarze mnie wkur*iają tymi niektórymi pytaniami!

2

też tak mam:)

0

mam nadzieje że na drugim :D

21

jeden - Żyro :)

0

teraz już słyszeliśmy :)

0

mam nadzieje że do nas trafi.

0

a dlaczego miał nie celebrować?

8

prawda.

3

jeszcze tylko 4:)

0

tak się tylko mówi , też tak kiedyś myślałem , z dziewczyną źle bez niej jeszcze gorzej;p

15

o Ty śmieszku.

2

proszę.
http://www.ceneo.pl/Sport_i_rekreacja;szukaj-bluzy+barcelony;0192.htm?se=J9jeGJbn2bsq6U-UUxQv7MsuYNmaiX-8&gclid=Cj0KEQiAu_GmBRDhtK-kzqKcuJwBEiQAJvB8n3RngqDU2oP1VZnt4wgn8FLVT1elV2vRAdTvCLbIZrsaAlgP8P8HAQ

5

to było o Leo.

0

no mi też , ale na szczęście mam nc+:)

0

a co Ci nie pasuje?

0

czemu ten mecz tak późno!;p

0

przepraszam że nie na temat , znacie jakiś dobry manager do w przeglądarce?

0

o 18 byłoby idealnie :) już nie mogę się doczekać.

1

cholera jeszcze ponad 9h , nie mogę się doczekać:)
po zwycięstwo Barca!:D

0

oszczędzał się przed imprezą:)

3



:D

2

niech zacznie od Madrytu , a nie Hiszpanii:)

0

teraz to wszystko zależy od nas jak ten sezon się zakończy.

4

Jak widzę jak Lopez broni , to real zrobił duży błąd zostawiając Ikera a sprzedając Diego.

0

ciekawy mecz w Turynie:)

0

Tevez gol :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?