Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
to rób sobie na fioletowej.
8
nie rozumiem w ogóle porównania , akurat do mamy mam szacunek a do realu nie mam.
9
mi się podoba jak dobiera starannie litery;)
1
sprzedałeś pszenice?:)
0
dobry mecz:D karny nietrafiony .
0
karny;p
0
no niestety.
0
szkoda że Krycha kontuzja , bym go chętnie widział dzisiaj.
0
obydwoje ;)
0
już nie bądź taki dokładny , widać że literówka.
0
fajny mecz w Mediolanie , liczę że to AC Milan wygra , jakoś darze ich sympatią , Interu nie lubię za półfinał w LM. Dobrze by było gdyby Milan powrócił jako czołowy europejski klub , brakuje go w LM.
5
tylko Isco;)
0
Verma nie wie gdzie jest piłka w ogóle ;/
12
to co o tym myśle:
0
w jaki sposób?
0
Witam , czy da się odzyskać dane z dysku laptopa ktory już nie działa?
0
odwiedź Mete na wódkeD
0
gooooooooooolllllllllll
2
eee raczej autobus.
1
zajebiste odpowiedzi wow, dzięki
0
gdzie zobacze derby Londynu?
3
jak ja Cię kur*a dobrze rozumiem...
0
z jakiego powodu?
0
kupił ktoś może w ten sposób fife? będzie mi działać na moim koncie na Xboxie? i czy wszystkie opcje są dostępne? proszę o odpowiedź ;)
http://allegro.pl/fifa-16-xbox-360-polska-wersja-promocja-i5926966334.html
0
Dragon Ball :D
0
dokładnie 5 minut temu o tym samym pomyślałem;)
2
polsat.
0
a gra ktoś może w Bitwe o Śródziemie?
8
kto ogląda Władce Pierścieni na TVN?:)
to jest mega oglądam już chyba setny raz:)
0
na jakim kanale mecz Polski??
nie moge znaleść