6

to rób sobie na fioletowej.

8

nie rozumiem w ogóle porównania , akurat do mamy mam szacunek a do realu nie mam.

9

mi się podoba jak dobiera starannie litery;)

1

sprzedałeś pszenice?:)

0

dobry mecz:D karny nietrafiony .

0

karny;p

0

no niestety.

0

szkoda że Krycha kontuzja , bym go chętnie widział dzisiaj.

0

obydwoje ;)

0

już nie bądź taki dokładny , widać że literówka.

0

fajny mecz w Mediolanie , liczę że to AC Milan wygra , jakoś darze ich sympatią , Interu nie lubię za półfinał w LM. Dobrze by było gdyby Milan powrócił jako czołowy europejski klub , brakuje go w LM.

5

tylko Isco;)

0

Verma nie wie gdzie jest piłka w ogóle ;/

12

to co o tym myśle:

0

w jaki sposób?

0

Witam , czy da się odzyskać dane z dysku laptopa ktory już nie działa?

0

odwiedź Mete na wódkeD

0

gooooooooooolllllllllll

2

eee raczej autobus.

1

zajebiste odpowiedzi wow, dzięki

0

gdzie zobacze derby Londynu?

3

jak ja Cię kur*a dobrze rozumiem...

0

z jakiego powodu?

0

kupił ktoś może w ten sposób fife? będzie mi działać na moim koncie na Xboxie? i czy wszystkie opcje są dostępne? proszę o odpowiedź ;)

http://allegro.pl/fifa-16-xbox-360-polska-wersja-promocja-i5926966334.html

0

Dragon Ball :D

0

dokładnie 5 minut temu o tym samym pomyślałem;)

2

polsat.

0

a gra ktoś może w Bitwe o Śródziemie?

8

kto ogląda Władce Pierścieni na TVN?:)
to jest mega oglądam już chyba setny raz:)

0

na jakim kanale mecz Polski??
nie moge znaleść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?