Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
słyszałem też o Henrym.
5
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
piątek.
0
właśnie Cię szukałem:D
0
Grosik?
0
Czak zawsze wygrywa:D
0
Neymar
0
o dzięki stary:D
0
postawiłem na PSV , Dynamo i Juve za 2 zł;p do wyciągnięcia 1012zł:D postawiłem dla jaj a tu mogę się miło zaskoczyć:)
2
Mou?
0
ogląda ktoś City? jest szansa , że Dynamo wygra?
15
z tym Arsenalem to bym się dwadzieścia razy zastanowił...
i real x Sevilla
61
teraz pora na Juve!
2
fajny avatar podeślij w większym rozmiarze :D
0
ja bym wyjeb*ł stamtąd koszulkę figo ;p
0
Sam siebie ogolił;p
0
i City!
0
przepraszam że zawracam głowę mam pytanie.czy ta karta dobrze będzie śmigać w telefonie(sony xperia m4 aqua)
http://allegro.pl/karta-pamieci-32gb-micro-sd-adapter-class10-sdhc-i6005093151.html
0
no to prawda to już nie był ten Ronnie , ale jak człowiek zakochuje się w Barcie , przez takiego magika jakim był , to bardzo boli.
0
kogo odejście z Barcelony was najbardziej zabolało ?
mnie to chyba Ronaldinho , chodzi o transfer , nie chodzi mi o np . Puyol.
0
co ten Welbeck ;o
0
jego to mi najmniej szkoda...
0
kur*a jak nie city to Arsenal spieprzy kupon wrrrr!!
9
oby właśnie tak skończyli :)
0
a postawiłem , pamiętaj zaufałem Ci;)
0
bet365 polecam.
0
postawiłem 4-0 dla nas , kurs 7.50 .
0
to co panowie kupony poszły w piz*u?;/
7
Ferdinand stwierdził, że United brakuje jakości w składzie i jest to wynikiem błędów popełnionych przez ludzi odpowiedzialnych za transfery. Sprzedani bowiem, w wielu przypadkach, mieli zdaniem znakomitego w przeszłości obrońcy więcej do zaoferowania od obecnych zawodników.
- To lista tych, których miałem na myśli. Angel Di Maria, Patrice Evra, Javier Hernandez, Darren Fletcher, Nani, Danny Welbeck, Jonny Evans, Rafael, Shinji Kagawa. Mógłbym ją jeszcze rozszerzyć - rozpoczął 37-latek.
- Czy oni są gorsi od obecnych piłkarzy United? Nie, wręcz przeciwnie. Są i byly lepsi i to jest problem. Ktoś ich sprzedał, ale nie potrafił ich zastąpić - dodał.
Trudno się z nim nie zgodzić...