Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam ,że zawracam głowę , ale czy ktoś mi pomoże jakie sterowniki zainstalować ? mam win 7 i mam tutaj do pobrania , tylko nie mam pojęcia które i czy wszystkie są potrzebne?
http://supportdrivers.info/lenovo-b50-80-driver-download/
0
ale nic nie słychać ostatnio o zainteresowaniu Barcy Laporte , czy coś mi umknęło?
0
Jak myślicie Barca kupi latem Laporte?
9
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Siema mam pytanie posiadam xbox 360 i gdy kupie na allegro konto live gold powtarzam konto , to czy moje savy gry GTA V online będą na tym koncie które kupie?dziękuje z góry za odpowiedź.
VeB!
0
dostałem ofertę przed końcem sezonu w fifie 15 tryb menadzera zostało mi 8 meczów , mam pytanie czy jak dokończę sezon to będę mógł się przenieść?
0
to strzelił Sergio.
4
była dla trenera Betisu;p
0
ja też dzisiaj wykupiłem , a aktywowali Ci już???
1
ja się ciesze że jest o 20:30 , bo dziś kupiłem kanały Eleven i mam nadzieje że do meczu już odblokują.
0
nooo zamówiłem do 24 h aktywują , ale pani mnie uspokoiła i do godzin popołudniowych kanał powinien się pojawić :D oby!
1
dwie.
0
Mam pytanie mam NC+ płace 74,90 miesięcznie, wróciłem na święta do kraju , no i jest problem bo nie mam odblokowanych kanałów Eleven , i co teraz mam zrobić? ile kosztuje odblokowanie tych kanałów i jak to mogę zrobić?
0
dzięki wielkie, jak myślisz Fifa 16 będzie hulać ?
0
mam pytanie jaki system bedzie odpowiedni do tego lapka 8 czy 10?
http://allegro.pl/laptop-lenovo-b50-80-intel-i3-4gb-r5-m330-zestaw-i5850419598.html
4
tak każdy piszę że Benfica ma daleko do Astany , a Astana ma tak samo daleko wszędzie:)
1
Barca - City ... znowu...???
2
Jak Ty człowieku piszesz...
2
ło matko ale ten czas szybko leci , masakra...
0
gdzie można obejrzeć?
0
Ale ten czas się ciągnie... VeB!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
dzięki!
uwielbiam ten serial.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
ja płace 74,99
0
niestety nie pamiętam , ale dawno dawno.