0

KURWA!!!

0

Bojan!!!

0

i co teraz?:)

0

My też jesteśmy szczęśliwi :)

0

pro clubs czyli co? .

0

Fifa 15 na xbox 360 zamówiona nic tylko czekać na premierę ahh!!:)

0

Witam gdzie mogę zamówić Fifę 15 w przedsprzedaży na Xbox 360 z dobrego źródła? przepraszam że nie na temat:)

0

Witam przepraszam że nie na temat , ale mam pytanie , chciałbym grać w Fifa 13 online na xbox 360. zalozylem konto xbox Live , i czy trzeba zakładać jakieś konto na EA Sports? jeżeli tak to w jaki sposób to zrobic? z góry dziękuje za pomoc:)

0

makaroniarze do domu!!!;p

0

Gooollll!!!!

0

Głodny głodnemu zawsze wypomni:)

5

Myślisz że Liverpool chciałby Pedro? ;p heh

0

28

Gdzie jest użytkownik który napisał , że jak real straci pkt. to przebiegnie się nago po rynku (chyba w Poznaniu):D

0

boję sie tego typa ze zdjęcia...

0

Widze że Alba w 11 i na ławce:D
VeB!

0

Jeśli to możliwe to prosił bym o link z ogłoszenia odejścia Tito:)

0

ehhhh...

0

Ale karnego już nie:)

0

Ronaldinho

0

Jeśli będziemy prowadzić do przerwy 2-0 to jest szansa na awans, później to niestety źle to widzę.

0

myślę że liga angielska nie byłaby dobra dla niego , za dużo łapię kontuzji a w lidze angielskiej jest twarda gra, Lepszym rozwiązaniem byłoby Lazio;)

0

pawloVEB
nie rozumiem?jaką sztame?

0

Alexis na tym zdjęciu wygląda jak Son Goku:D

0

To byłby na pewno lepszy transfer niż Czyhrynski;)

0

jak to otworzyć? w czym?

0

waclo
zgadzam się z tobą w 100% To jest twarda gra , i czasami nie można sobie pozwolić na niektóre rzeczy , dobra sędzia popełnił błąd , więc takie zachowanie w ogolę mnie nie dziwi. Dlaczego piszecie że nie zasługuje na noszenie takiego herbu na koszulce? puknijcie się w głowy co nie którzy , zawodnik musi pokazywać charakter na boisku!;)
Pozdrawiam VeB!

0

Ciekawi mnie ilu z was by się zachowało w tej sytuacji inaczej , to jest sport , nerwy ja mu się nie dziwię ani trochę;)

0

GOOOOOOOOOLLLLLL!!!
MALAGA!

0

Pamiętam że Deco miał samochód w barwach Barcy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?