Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KURWA!!!
0
Bojan!!!
0
i co teraz?:)
0
My też jesteśmy szczęśliwi :)
0
pro clubs czyli co? .
0
Fifa 15 na xbox 360 zamówiona nic tylko czekać na premierę ahh!!:)
0
Witam gdzie mogę zamówić Fifę 15 w przedsprzedaży na Xbox 360 z dobrego źródła? przepraszam że nie na temat:)
0
Witam przepraszam że nie na temat , ale mam pytanie , chciałbym grać w Fifa 13 online na xbox 360. zalozylem konto xbox Live , i czy trzeba zakładać jakieś konto na EA Sports? jeżeli tak to w jaki sposób to zrobic? z góry dziękuje za pomoc:)
0
makaroniarze do domu!!!;p
0
Gooollll!!!!
0
Głodny głodnemu zawsze wypomni:)
5
Myślisz że Liverpool chciałby Pedro? ;p heh
0
28
Gdzie jest użytkownik który napisał , że jak real straci pkt. to przebiegnie się nago po rynku (chyba w Poznaniu):D
0
boję sie tego typa ze zdjęcia...
0
Widze że Alba w 11 i na ławce:D
VeB!
0
Jeśli to możliwe to prosił bym o link z ogłoszenia odejścia Tito:)
0
ehhhh...
0
Ale karnego już nie:)
0
Ronaldinho
0
Jeśli będziemy prowadzić do przerwy 2-0 to jest szansa na awans, później to niestety źle to widzę.
0
myślę że liga angielska nie byłaby dobra dla niego , za dużo łapię kontuzji a w lidze angielskiej jest twarda gra, Lepszym rozwiązaniem byłoby Lazio;)
0
pawloVEB
nie rozumiem?jaką sztame?
0
Alexis na tym zdjęciu wygląda jak Son Goku:D
0
To byłby na pewno lepszy transfer niż Czyhrynski;)
0
jak to otworzyć? w czym?
0
waclo
zgadzam się z tobą w 100% To jest twarda gra , i czasami nie można sobie pozwolić na niektóre rzeczy , dobra sędzia popełnił błąd , więc takie zachowanie w ogolę mnie nie dziwi. Dlaczego piszecie że nie zasługuje na noszenie takiego herbu na koszulce? puknijcie się w głowy co nie którzy , zawodnik musi pokazywać charakter na boisku!;)
Pozdrawiam VeB!
0
Ciekawi mnie ilu z was by się zachowało w tej sytuacji inaczej , to jest sport , nerwy ja mu się nie dziwię ani trochę;)
0
GOOOOOOOOOLLLLLL!!!
MALAGA!
0
Pamiętam że Deco miał samochód w barwach Barcy;)